| Ürün adı | Ndt testi için WRT tel halat hata dedektörü |
|---|---|
| muayene | Maden halatlarının, hava teleferiklerinin (çoğunlukla telesiyej ve gondol asansörlerinin halatları), |
| Uygulama | çelik halat iç ve dış algılama |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ürün adı | NDT testi için WRT tel halat kusur dedektörü |
|---|---|
| teftiş | Madencilik halatlarının, hava teleferiklerinin (çoğunlukla telesiyej ve gondol asansörlerinin halatl |
| Uygulama | tel halat iç ve dış algılama |
| Garanti | 12 ay |
| kullanım | Hata tespiti |
| Dikey doğrusallık hatası | ≤3 % |
|---|---|
| zayıflatıcı hatası | Her 12 ±1dB'de bir |
| Dinamik Aralık | ≥32 dB |
| Elektriksel gürültü seviyesi | ≤10(frekans bandı:1~5MHz)% |
| Kusur algılama hassasiyet marjı | ≥65(2.5Z20N probu)dB |
| Görüntüle | 7 inç TFT renkli ekran , 800 * 480 çözünürlük |
|---|---|
| Operasyon modu | Düğme, Döner, Dokunmatik Ekran |
| pil | Lityum iyon batarya |
| Çalışma zamanı | ≥8 saat |
| hafıza kartı | PSD kartı (16G) |
| Ürün adı | NDT testi için WRT tel halat kusur dedektörü |
|---|---|
| teftiş | Madencilik halatlarının, hava teleferiklerinin (çoğunlukla telesiyej ve gondol asansörlerinin halatl |
| Uygulama | tel halat iç ve dış algılama |
| Garanti | 12 ay |
| Nem | % 20 ~% 95 RH |
| Darbe Tekrarlama Sıklığı | 30-3000Hz |
|---|---|
| Algılama aralığı | 0-25000 mm, çelik hızında |
| ses hızı | 100~20000m/sn |
| Çalışma yöntemleri | Darbe eko, çift ve geçiş iletimi |
| Duyarlılık | 120 dB seçilebilir çözünürlükte 0.1, 1.0, 2.0, 6.0 dB |
| Darbe tekrarlama frekansı | 20Hz'den 2000Hz'e |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 0-15000 mm, çelik hızında |
| Ses Hızı | 1000 ila 20000m/s |
| Çalışma metodları | Darbe yankısı, ikili ve doğrudan iletim |
| Dinamik Aralık | 40dB'den fazla |
| algılama aralığı | 0-1000 mm, çelik hızında |
|---|---|
| Ses Hızı | 1000 ~ 9999 m / sn |
| Çalışma yöntemleri | Darbe yankısı, çift ve aktarım |
| Hassasiyet Yaprakları | ≥50 dB |
| güç | AC Şebeke 100-240 VAC, 50-60 Hz |
| Kazanmak | 0-100dB, adım 0.1dB |
|---|---|
| Algılama kanalları | 1、2、4、8、16, 32 |
| Operasyon modu | Tek problu verici ve alıcı, çift problu verici ve alıcı |
| Tarama modu | A、B、C tipi tarama |
| Fazla Hassasiyet | ≥65dB |
| Güç kaynağı | AC 220V ± %10 50HZ 5A |
|---|---|
| Çıktı | AC 38V 10A |
| Muayene hızı | ≥6 m/dak |
| Ağırlık yaklaşık | 6.5Kg (ana ünite) |
| Ürün adı | Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |