| Çıktı | 130-250KV |
|---|---|
| Giriş | 2.5KW |
| Odak noktası | 1.0*1.0 |
| Maksimum penetrasyon | 40mm |
| Malzeme | Çelik |
| Malzeme | DT4A elektromanyetik saf demir plaka |
|---|---|
| Renk | Metal yüzey parlak gümüş sunar, paslanma yapmaz, çizilmez, korozyon olmaz vb. |
| düzlük | Test parçasını tamamen paralel olarak çıplak tahtaya koyun. Kırışıklık yok. Yanma yok. Yüzeyin pürüz |
| test parçasının uzunluğu | 0.79 inç × 0.79 inç |
| test parçasının ortalama kalınlığı | cx4-230 0,002 inçtir |
| Çevresel mıknatıslama akımı(A) | (AC) 0-4000A(RMS)güç kapalı faz kontrolü ile sürekli ayarlanabilir; (HWDC) 0-4000A(2X Ortalama) |
|---|---|
| Boyuna manyetize manyetik akı potansiyeli (AT) | (AC) 0-18000AT(RMS)Güç kapalı faz kontrolü ile sürekli ayarlanabilir; (HWDC) 0-18000AT(2X Ortalama) |
| Opsiyonel bobin iç çapı(mm) | 400mm çap |
| Kelepçe yolu | Pedal |
| Ana ünite | Ayrı tip (elektrik kontrol kabini ana bilgisayardan ayrılmıştır) |
| Malzeme | DT4A elektromanyetik saf demir levha |
|---|---|
| Renk | Metal yüzey parlak gümüş, paslanma, çizilme, korozyon vb. |
| düzlük | Test parçasını tamamen paralel olarak çıplak tahtaya koyun. Kırışıklık yok. Burt yok. Yüzeyin pürüzl |
| kusur derinliği | %30 Şim kalınlığı, 0.004" kalınlık |
| sembolün çapı | 0.235 inç |
| gama dedektörü | CsI sintilasyon kristali + katı hal fotoçoğaltıcı |
|---|---|
| Görüntülemek | LCD EKRAN |
| Duyarlılık | 1µSv/h≥70CPS |
| Ölçüm aralığı | doz hızı: 0.01 ~ 1000.00µSv/h |
| kümülatif doz | 0,00µSv ila 99999µSv |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Uygulama | Işık kaynakları ve ışınlama sistemlerinin ölçümü, iletim ölçümleri, UV radyasyon güvenliği |
| Aydınlatma ölçüm aralığı | (0,1 ~ 199,9×103) lüks |
| Ultraviyole dalga boyu aralığı ve tepe dalga boyu | lambda P (315 ~ 400) nm, lambda P = 365nm |
| Işınım ölçüm aralığı | muw /cm2 (0,1 ~ 199,9×103) |