Mesaj gönder
aboutus

Şirket profili

2000 yılında kurulan HUATEC Grubu, Pekin Çin'de güvenilir bir test cihazı üreticisi ve tedarikçisidir.HUATEC Grubu, tüm kendi yan şirketlerinin tüm Ar-Ge ve üretim avantajlarını birleştirir, küresel piyasada pazarlama ve satış deneyiminden yararlanır, uluslararası pazarlara en kalifiye rekabetçi ürün ve hizmet sunmaya katkıda bulunur.

 

HUATEC Grubu ürünleri, taşınabilir sertlik tester, mikro sertlik tester, kıyı durometresi, vickers sertlik tester,Rockwell sertlik testi, Brinell sertlik testi, taşınabilir X-ışını hata dedektörü, mobil X-ışını hata dedektörü, Gerçek zamanlı X-ışını görüntü hatası sistemi, tatil dedektörü, dijital taşınabilir girdap akım elektrik iletkenlik ölçer,Dijital ultrasonik hata dedektörü, kaplama / boya kalınlık ölçer, ultrasonik kalınlık ölçer, titreşim tester, yüzey kabalığı tester, profil projektörü vb. ve ultrasonik dönüştürücü gibi tüm aksesuarları,Deneme bloğu, IQ, kurşun ekranı, yoğunluk ölçer, film izleyici vb.

 

HUATEC Grubu çalışanları, tüm yurtdışındaki ve yurtdışındaki müşterilere tatmin edici ürünler ve hızlı hizmet sunmaya kararlı yüksek eğitimli bir satış ve hizmet mühendisleri kadrosunu içerir.

 

HUATEC Grubu, Çin'deki en gelişmiş teknolojiye dayanan, Çin'de ünlü bir endüstri grubudur, çeşitli test ekipmanlarının geliştirilmesine ve araştırılmasına ve hassas üretimine odaklanır.Grubun Pekin bölgesinde bulunan iki kendi fabrikası ve iki kız kardeşi fabrikası var.Tüm ürünler ISO9001 düzenlemelerine göre üretiliyor ve ürünler geçtiğimiz yıllarda dünya pazarlarının çoğuna ihraç edildi.

 

Sözümüz: Güvenilir kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, tatmin edici hizmet.

 

 

Geçmiş

HUATEC Grubu güvenilir bir üretici ve Pekin Çin test aletleri tedarikçisi konumundadır. HUATEC Grubu, kendi iştiraklerinin tüm Ar-Ge ve üretim avantajlarını birleştirir, küresel pazardaki yılların pazarlama ve satış tecrübesinden yararlanır, uluslararası pazarlara en rekabetçi ürün ve hizmeti sunmaya katkıda bulunur.

Hizmet

HUATEC Group ürünleri, taşınabilir sertlik test cihazı, mikro sertlik test cihazı, kıyı durometresi, vickers sertlik test cihazı, Rockwell sertlik test cihazı, Brinell sertlik test cihazı, taşınabilir X-ışını kusur dedektörü, mobil cihaz gibi her türlü metal ve metal olmayan test ekipmanından oluşmaktadır. X-ışını kusur dedektörü, Gerçek zamanlı X-ışını görüntü kusur sistemi, tatil dedektörü, dijital taşınabilir girdap akımı elektriksel iletkenlik ölçer, dijital ultrasonik hata dedektörü, kaplama / boya kalınlığı ölçer, ultrasonik kalınlık ölçer, titreşim test cihazı, yüzey pürüzlülük cihazı, profil projektör, vb. ve ultrasonik dönüştürücü, test bloğu, IQI, ana ekran, densimetre, film görüntüleyici vb.

Sözümüz: Güvenilir kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, tatmin edici hizmet.

Ekibimiz

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. JingAn Chen
Tel : 8610 82921131,86 13261934319
Faks : 86-10-82916893
Kalan karakter(20/3000)