| Sıklık | 0.2 - 20 MHz |
|---|---|
| algılama aralığı | 0 - 10000 mm |
| Ses Hızı | 100-20000 m / s |
| Çalışma yöntemleri | Darbe yankısı, çift ve aktarım |
| Kazanç ayarı | (0-110) dB, Adım: 0.2, 0.5, 1.0, 2.0, 6.0, 12.0, kullanıcı tarafından tanımlanabilir (0-24) ve kilit |
| Sıklık | 0.2 - 20 MHz |
|---|---|
| algılama aralığı | 0 - 10000 mm |
| Ses Hızı | 100-20000 m / s |
| Çalışma yöntemleri | Darbe yankısı, çift ve aktarım |
| Kazanç ayarı | (0-110) dB, Adım: 0.2, 0.5, 1.0, 2.0, 6.0, 12.0, kullanıcı tarafından tanımlanabilir (0-24) ve kilit |
| Görüntüle | 7 inç TFT renkli ekran , 800 * 480 çözünürlük |
|---|---|
| Operasyon modu | Düğme, Döner, Dokunmatik Ekran |
| pil | Lityum iyon batarya |
| Çalışma zamanı | ≥8 saat |
| hafıza kartı | PSD kartı (16G) |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Zorlu alan ve endüstriyel ortamlar | -10 ℃ ila 60 ℃ |
|---|---|
| Pil çalışma süresi | Gerçek test koşulları altında 12 saate uzatılmış pil ömrü |
| Ekran | Hızlı ve parlak renkli ekran |
| Kare Dalga Darbesi | Seçenek |
| Otomatik düzeltme | Kavisli yüzey düzeltme |
| Mıknatıs | Kalıcı |
|---|---|
| Kaldırma Gücü | fazla 12kgs |
| Manyetik elektrot mesafesi | 50-200mm sürekli ayarlanabilir |
| Anahat boyut | 175mmX160mmX45mm |
| Ağırlık | 1,5 kg |
| Görüntülemek | 11 inç 800X600 TFT renkli ekran |
|---|---|
| Hafıza | In-Built: 16G RAM+4GB FLASH ;SD card (max to 32G); Dahili: 16G RAM+4GB FLASH ;SD kart (mak |
| Dosya ve Giriş Yönetim Sistemi | Ayar (Odak Yasası ve Model), Kalibrasyon ve Denetim arasında Esnek Köprüleme |
| Modüler Yapılandırma | L-Tarama, S-Tarama, L-C-Tarama, S-C-Tarama, Alın Kaynaklı, Krank Mili , Boru Hattı, TOFD, UT(Gelenek |
| DDF | Dinamik Derinlik Odaklama (DDF) |
| ad | manyetik parçacık test cihazları |
|---|---|
| Manyetik güç sistemi | Çevresel:0-500A,Dikey:0-1000A |
| Kontrol sistemi | Akıllı kapalı döngü kontrolü |
| Çalışma ekranı | Dokunmatik ekran |
| Güç düğmesi | AC380V±10% 50HZ 40KVA (anlık 5S), üç fazlı beş telli sistem |
| AC mıknatıslama akımı | Çevresel 0-500A sürekli ayarlanabilir, kapanma faz kontrolü ile Dikey 0--1000A (1000A*6T=6000AT) sür |
|---|---|
| Kontrol metodu | ön seçim ve otomatik telafi |
| Tazminat yenileme hızı | 0.02S/zaman |
| Felç | 0-200mm |
| Bobin iç çapı | 100 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |