| Malzeme | Alüminyum Alaşım ve ABS |
|---|---|
| Standartları karşılayın | ASTM E3022 |
| UV-B içeriği | sıfır |
| Pil Türü | 18650 6 adet, hızlı pil değişimi |
| Sürekli çalışma altında dış yüzeyin sıcaklık artışı | < 8K (8℃) |
| Output | 80~160 kv ±1kv |
|---|---|
| Focus spot | 3.0mm |
| Max penetration | 22mm |
| Material | Steel |
| Radiation angle | 40° |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ~ +40 C |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 50°C |
| BAĞIL NEM | <%80 yoğunlaşmasız |
| Çalışma sıcaklığı artışı | <18°C |
| AC minimum güç kaldırma gücü | >4,5 kg (44N) |
| Variety of display | impedance, time base (A scan、B scan、C scan) |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 50 Hz~10 MHz |
| Probe drive (motivation) Level | 1-16 |
| Gain ratio | (X/Y)0.1~10.0 |
| Ekran | Dokunmatik ekranlı TFT LCD |
|---|---|
| Tarama modu | A tarama, B tarama, C tarama, D tarama, TOFD görüntüleme, yönlendirilmiş dalgalar görüntüleme ve P t |
| Bellek | Büyük kapasiteli veri depolama ve ağ dosyası transfer yetenekleri |
| Hız aralığı | 300 ° 20000M / sn |
| Ağırlık | 2.41kg (pil dahil) |
| Çıkış | 120-300kV |
|---|---|
| Odaklanma noktası | 3.0mm |
| Maksimum penetrasyon | 70 mm |
| Malzeme | çelik |
| Radyasyon Açısı | 40 ° x40 ° |
| Çıkış | 50-250kV |
|---|---|
| Odaklanma noktası | 2,5 mm |
| Maksimum penetrasyon | 50 mm |
| Malzeme | çelik |
| Radyasyon Açısı | 40±5° |