| Darbe genişliği | 30 ns - 1000 ns |
|---|---|
| Düşme zamanı | 10 ns'den az |
| Çıkış Empedansı | 10 Ω'dan az |
| Darbe şekli | Negatif kare dalga |
| doğrultucu | Pozitif, Negatif, tam dalga ve düzeltilmemiş |
| Eğri | DAC 、 AVG 、 TCG 、 B taraması 、 AWS |
|---|---|
| Kazanç | 0-130dB |
| Kalibrasyon | Otomatik kalibrasyon 、 Otomatik kazanç |
| Bellek | 1000 A grafik büyük hafıza |
| Pil | Li pil, çalışma süresi 12 saate kadar devam |
| Ekran | Dokunmatik ekran |
|---|---|
| Darbe kenarı | < 10ns |
| Darbe genişliği | 30 ~ 1000ns sürekli ayarlanabilir |
| Dalga formu görüntüleme | radyo dalgası, tam dalga, pozitif yarı dalga, negatif yarı dalga |
| Görüntüleme modu | cihaz ayarlarına ve tarama modu ekranına göre B tarama, D tarama, P tarama, TOFD görüntüleme |
| Görüntüle | 11 inç 800X600 TFT renkli ekran |
|---|---|
| Hafıza | In-Built: 16G RAM+4GB FLASH ;SD card (max to 32G); Dahili: 16G RAM + 4GB FLASH; SD kart (m |
| Dosya ve Giriş Yönetim Sistemi | Ayar (Odak Yasası ve Modeli), Kalibrasyon ve Muayene arasında Esnek Köprüleme |
| Modüler Yapılandırma | L-Tarama, S-Tarama, LC-Tarama, SC-Tarama, Alın-Kaynak, Krank Mili, Boru Hattı, TOFD, UT (Geleneksel) |
| DDF | Dinamik Derinlik Odaklama (DDF) |
| Renk | siyah |
|---|---|
| Malzeme | ABS |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Arka Plan Koordinatı | Dikdörtgen Koordinat, Kutupsal Koordinat |
|---|---|
| Tüp Sayfası Eşleme | Tüp sayfası eşlemesi, gerçek tüp düzenine göre çizilir ve test sonucu farklı renklerle işaretlenir |
| Empedans Görüntüleme Modu | Nokta, Çizgi, Otomatik |
| Pil | Dahili Lityum Pil (14.8V,5.7AH), Bir Kerelik Şarjdan Sonra 10 Saatlik Uzun Çalışma Süresi |
| bildiri | Farklı Formatta Otomatik Rapor Oluşturma |
| Çıkış | 80 ~ 200 kV ± 1kv |
|---|---|
| Odaklanma noktası | 2,5 mm |
| Maksimum penetrasyon | 40mm |
| Malzeme | çelik |
| Radyasyon Açısı | 40° |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım ve ABS |
|---|---|
| Standartları karşılayın | ASTM E3022 |
| UV-B içeriği | sıfır |
| pil | Hızlı Pil Değiştirme |
| Sürekli çalışma altında dış yüzeyin sıcaklık artışı | < 8K (8℃) |
| Çıktı | 130-250KV |
|---|---|
| Giriş | 2.5KW |
| Odak noktası | 1.5*1.5 |
| Maksimum penetrasyon | 40mm |
| Malzeme | Çelik |