| Malzeme | karbon çeliği, paslanmaz çelik, dubleks paslanmaz çelik 2205, alüminyum 7075, sfero döküm |
|---|---|
| Standart | ASTM E2491-13 |
| Kalibrasyon sertifikası | Dahil |
| Durum | dahil |
| OEM | Evet |
| Algılama kanalı | 1-4 (model yapılandırmasına bağlı olarak) |
|---|---|
| Frekans aralığı | 10 Hz-10 MHz, adım boyutu: 1 / 5 / 10 |
| kazanç aralığı | Donanım Kazancı:0-40 dB, min adım 0,1 dB, yazılım Kazancı:0-99 dB, min adım 0,1 dB |
| PBüyük ekran | 10,4 inç renkli LCD |
| Frekans numarası | çift |
| Güç kaynağı | AC 220V ±% 10 50HZ 5A |
|---|---|
| Çıktı | AC 38V 10A |
| Muayene hızı | ≥6 m / dak |
| Ağırlık yaklaşık | 6.5Kg (ana ünite) |
| Ürün adı | Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| Malzeme | DT4A elektromanyetik saf demir levha |
|---|---|
| Renk | Metal yüzey parlak gümüş, paslanma, çizilme, korozyon vb. |
| düzlük | Test parçasını tamamen paralel olarak çıplak tahtaya koyun. Kırışıklık yok. Burt yok. Yüzeyin pürüzl |
| kusur derinliği | Şim kalınlığının %20, %30 ve %40'ında değişken derinlik kusurları |
| test parçasının kalınlığı cx4-230 | 0.002 inç |
| Sürücü Gerilim Seviyesi | 1-8 Seviye |
|---|---|
| Akü | Dahili Lityum Pil (14.8V,5.7AH), Bir Kerelik Şarjdan Sonra 10 Saatlik Uzun Çalışma Süresi |
| Arka Plan Koordinatı | Dikdörtgen Koordinat, Kutupsal Koordinat |
| Ekran görüntüsü | Gerçek Zamanlı Şerit Şeması, Empedans Düzlemi, Tüp Sayfası Görüntüsü |
| Güç kaynağı | 100-240V 50/60HZ |
| Sürücü Gerilim Seviyesi | 1-8 Seviye |
|---|---|
| Ürün adı | Girdap Akımı Test Cihazları |
| Ekran görüntüsü | Gerçek Zamanlı Şerit Şeması, Empedans Düzlemi, Tüp Sayfası Görüntüsü |
| sıklık | ECT için 64Hz-5MHz, RFT için 5Hz-5KHz ile Kanal Başına 2 Frekans |
| Faz | 0.1 adımda 0-359 |
| Güç kaynağı | AC 220V ± %10 50HZ 5A |
|---|---|
| Çıktı | AC 38V 10A |
| Muayene hızı | ≥6 m/dak |
| Ağırlık yaklaşık | 6.5Kg (ana ünite) |
| Ürün adı | Ndt Manyetik Parçacık Testi |
| Tüp Sayfası Eşleme | Tüp sayfası eşlemesi, gerçek tüp düzenine göre çizilir ve test sonucu farklı renklerle işaretlenir |
|---|---|
| Pil | Dahili Lityum Pil (14.8V,5.7AH), Bir Kerelik Şarjdan Sonra 10 Saatlik Uzun Çalışma Süresi |
| bildiri | Farklı Formatta Otomatik Rapor Oluşturma |
| Alarm çıkışı | Triode OC Kapılı Bir Donanım Alarm Çıkışı |
| Sürücü Gerilim Seviyesi | 1-8 Seviye |
| Makina ağırlığı | 2,0kg |
|---|---|
| Prob tipi | Diferansiyel, Mutlak, DP, Çevreleyen Bobin, Kalem, düz, sektör, Dizi vb. |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 55 ℃ |
| Denge | Hızlı Dijital/analog Elektronik Terazi |
| Faz | 0.1 adımda 0-359 |
| Screen Display | Real-time Strip Chart,impedance Plane ,tube Sheet Display |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 2 Frequencies Per Channel With 64Hz-5MHz For ECT,5Hz-5KHz For RFT |
| Channel | 2 Channels |
| Machine size | 290mm X 210mm X 42.5mm |