| Standart | JB / T6065-04 ASME SE7709 |
|---|---|
| fonksiyon | patent dağılım analizi |
| Garanti | 12 ay |
| Uygulama | Partikül boyutu dağılım sınıflandırması |
| kullanım | Manyetik Test Dedektörü |
| Renk | siyah |
|---|---|
| Ultraviyole aydınlatma | > 6000u W / cm² |
| Güç kaynağı | AC100 ~ 240V 50 / 60Hz |
| Pil voltajı | 3.7V |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Aralığı | 1LX-200klx |
| Ambalaj bilgileri | Standart karton kutu |
| Teslim süresi | 3 iş günü |
| Kullanım | manyetik test ekipmanları |
|---|---|
| Ürün adı | Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| Uygulama | dövme ürünler veya kaynak endüstrisi |
| Garanti | 12 Ay, 1 Yıl |
| AC boyunduruğu | 110V |
| kullanım | manyetik test ekipmanları |
|---|---|
| Ürün adı | Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| Uygulama | dövme ürünler veya kaynak endüstrisi |
| Garanti | 12 Ay, 1 Yıl |
| AC boyunduruğu | DC - AC inverter bataryası ile |
| Güç kaynağı | AC 220V ± %10 50HZ 5A |
|---|---|
| Çıktı | AC 38V 10A |
| Muayene hızı | ≥6 m/dak |
| Ağırlık yaklaşık | 6.5Kg (ana ünite) |
| Ürün adı | Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| renk | Sarı |
|---|---|
| Lamba | LED |
| güç | Elektronik |
| kullanım | manyetik test ekipmanları |
| Ürün adı | DGT MT-1A Dijital Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| Renk | Sarı |
|---|---|
| Lamba | UV lambası |
| Güç | Elektronik 220-240V |
| kullanım | manyetik test ekipmanı |
| Ürün adı | DGT MT-1A Dijital Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| Güç kaynağı | AC 220V ± %10 50HZ 5A |
|---|---|
| Çıktı | AC 38V 10A |
| Muayene hızı | ≥6 m/dak |
| Ağırlık yaklaşık | 6.5Kg (ana ünite) |
| Ürün adı | Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |