| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz |
| Ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| ağırlık | 500g |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | Havacılık endüstrisi standardı için 60KHz, sac metal tespiti için 500KHz |
| Ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| ağırlık | 500g |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | Direnç: 0.01µΩ • m ~ 2.5µΩ • m, İletkenlik: 0.4MS / m ~ 100MS / m% 0.69 IACS ~% 172 IACS, Direnç: 0. |
| Görüntüle | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| boyut | 285 (G) * 158 (Y) * 120 (D) mm |
| ağırlık | Ana bilgisayar : 2.2kg Portatif ölçüm fikstürü : 1kg |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | Direnç: 0.01µΩ • m ~ 2.5µΩ • m, İletkenlik: 0.4MS / m ~ 100MS / m% 0.69 IACS ~% 172 IACS, Direnç: 0. |
| Görüntüle | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| boyut | 285 (G) * 158 (Y) * 120 (D) mm |
| ağırlık | Ana bilgisayar : 2.2kg Portatif ölçüm fikstürü : 1kg |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | Direnç: 0.01µΩ • m ~ 2.5µΩ • m, İletkenlik: 0.4MS / m ~ 100MS / m% 0.69 IACS ~% 172 IACS, Direnç: 0. |
| Görüntüle | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| boyut | 285 (G) * 158 (Y) * 120 (D) mm |
| ağırlık | Ana bilgisayar : 2.2kg Portatif ölçüm fikstürü : 1kg |
| Çalışma süresi | 6-15min. 6-15min. (10-Gear Adjustable) (10 Vites Ayarlanabilir) |
|---|---|
| Giriş hızı | 90 mm / dak (çalışma süresinde 6 dakika) |
| geliştirme zamanı | 90-210 saniye |
| Su sıcaklığı | 5 ~ 30 derece |
| Film boyutu | Min. 5x10cm - 35cm genişlik |
| Film boyutu | 80 × 300mm, 80 × 360mm, 354 × 430mm |
|---|---|
| geliştirme zamanı | 1-6 dakika (ayar aralığı) |
| Tank Hacmi | 7,5 galon geliştirme, 7,5 galon sabitleme, 13 galon yıkama |
| Yıkama kapasitesi | 80 × 360mm film saatte 260 sayfa geliştirebilir (geliştirme süresi: 2 dakika) |
| Geliştirme sıcaklığı | 20 ila 40 derece arasında ayarlanabilir |
| Malzeme | Çelik, Bakır, S / S, Nikel, TI, Alüminyum |
|---|---|
| uzunluk | 25mm veya 50mm |
| Standart | DIN ASTM, JIS EN 462-1, EN 462-2, ASME E1025 |
| güç | Elektronik |
| kullanım | Endüstriyel röntgen test makinesi |
| güç | Elektronik |
|---|---|
| kullanım | manyetik test ekipmanları |
| Ürün adı | Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| Uygulama | dövme ürünler veya kaynak endüstrisi |
| Garanti | 12 Ay, 1 Yıl |
| Standart | JB / T6065-04 ASME SE7709 |
|---|---|
| güç | Elektronik |
| kullanım | Otomatik Test Makinası |
| Ürün adı | DGT MT-1A Dijital Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| Uygulama | Yapı sektörü |