| Boru aralığı OD | 400-1100mm |
|---|---|
| boru voltajı | 150-250kv |
| kontrolör | PLC |
| Temizleme borusu optimum tırmanma eğimi | 12° |
| Kontrolör tipi | Manyetik konumlandırma |
| Renk | Sarı |
|---|---|
| Ultraviyole aydınlatma | 5000uW / cm2 |
| Güç kaynağı | AC100 ~ 240V 50 / 60Hz |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Frekans aralığı | 0,5 MHz ila 10 MHz |
|---|---|
| Kontak dönüştürücü | çeşitli eleman boyutu |
| Korumalı yüz dönüştürücü | film veya ayakkabı ile |
| Kristal | Çift eleman veya tek eleman |
| Malzeme | Plastik, Alüminyum, Çinko Alaşım |
| Yerinde | Yerinde taşınabilir dijital görüntüleme denetimi |
|---|---|
| A / D Dönüşümü | 16bit yüksek dinamik aralık |
| çözüm | 120μm piksel, yüksek çözünürlük 4.0lp / mm |
| Görüntü penceresi | 25cmX30cm |
| Sintilatör | CsI: TI veya GOS |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Marka | HUATEC |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ~ +40 C |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 50°C |
| Bağıl nem | <%80 yoğunlaşmasız |
| Çalışma sıcaklığı artışı | <18°C |
| AC minimum güç kaldırma gücü | >4,5 kg (44N) |
| Çıkış | 100-200KV |
|---|---|
| Giriş | 1.5kW |
| Odak noktası | 1.5x1.5 |
| Maksimum penetrasyon | 29mm |
| Malzeme | çelik |
| Çıkış | 100-250KV |
|---|---|
| Giriş | 1.5kW |
| Odak noktası | 2.0x2.0 |
| Maksimum penetrasyon | 40MM |
| Malzeme | çelik |
| Çıkış | 200-350KV |
|---|---|
| Giriş | 3.5KW |
| Odak noktası | 2.5x2.5 |
| Maksimum penetrasyon | 55mm |
| Malzeme | çelik |
| Çıktı | 150-300KV |
|---|---|
| Giriş | 2.5KW |
| Odak noktası | 1.5x1.5 |
| Maksimum penetrasyon | 50mm |
| Malzeme | ÇELİK |