| Uzunlamasına manyetik amper dönüş | AC 0-12000AT, sürekli 2)ayarlanabilir (elektrik kesintisi faz konum kontrolü) |
|---|---|
| demanyetizasyon | kalan manyetik 0.3mT'den az |
| Elektrot mesafesi | 4)0~400mm ayarlanabilir |
| Kelepçe yolu | 5) pedal |
| Çalışma Şekli | 6) manuel |
| Ürün adı | Sertlik denetim aygıtları |
|---|---|
| Sertlik ölçeği | HL, HRC, HRB, HRA, HV, HB, HS |
| Standart Darbe Cihazı | D Tipi darbe cihazı |
| Veri Belleği | 500 grup maks. (Darbe sürelerine göre 32 ~ 1) |
| Büyük ekran | nokta vuruşlu LCD, 128 * 64 nokta |
| Faz | 0.1 adımda 0-359 |
|---|---|
| standartlar | ASTM,JB/T4730.6-2005,DLT 883-2004 vb. |
| Denge | Hızlı Dijital/analog Elektronik Terazi |
| Makine Boyutu | 290mm X 210mm X 42.5mm |
| Kazanç Oranı (Y/ | 0.1-10 |
| Renk | Sarı |
|---|---|
| Lamba | Beyaz lamba |
| Güç | 220V-240V |
| Başvuru | yüzeyde ve yüzeye yakın kusurlarda manyetik parçacık incelemesi yapar |
| Garanti | 12 ay |
| bildiri | Farklı Formatta Otomatik Rapor Oluşturma |
|---|---|
| Pil | Dahili Lityum Pil (14.8V,5.7AH), Bir Kerelik Şarjdan Sonra 10 Saatlik Uzun Çalışma Süresi |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 55 ℃ |
| Arka Plan Koordinatı | Dikdörtgen Koordinat, Kutupsal Koordinat |
| Kanal | 2 Kanal |
| Faz | 0.1 adımda 0-359 |
|---|---|
| Sürücü Gerilim Seviyesi | 1-8 Seviye |
| Arka Plan Koordinatı | Dikdörtgen Koordinat, Kutupsal Koordinat |
| bildiri | Farklı Formatta Otomatik Rapor Oluşturma |
| standartlar | ASTM,JB/T4730.6-2005,DLT 883-2004 vb. |
| Dedektör aralığının etkili görüntüleme alanı | 150 × 180 mm |
|---|---|
| Piksel matrisi | X 1024 1280 |
| Işın enerjisi (statik KV değeri) | 40 ~ 300kv |
| Işın enerjisi alındı | 320kV |
| Sürekli çalışma süresi | 10 saatten fazla |
| Floresan manyetik toz | 2-3 g / L, kokusuz gazyağı |
|---|---|
| Ajan defoaming | 0.5 - 1 gram / litre |
| Dağıtıcı | % 0.2, sıvının ağırlığını kontrol edin |
| Pas önleyici | % 0,5, sıvı ağırlığını kontrol edin |
| Artık manyetizma yöntemi | I = 20D ~ 40D |
| Çıkış | 30-100KV |
|---|---|
| Giriş | 1.2KW |
| Odak nokta | 0.8x0.8 |
| Maksimum penetrasyon | 8mm |
| Malzeme | çelik |
| Boru Aralığı | Φ400-Φ1100mm |
|---|---|
| Boru gerilimi | 100-250KV |
| kontrolör | PLC |
| Pnetration | 40mm |
| Tüp | Seramik boru |