| Ürün adı | Ndt testi için WRT tel halat hata dedektörü |
|---|---|
| muayene | Maden halatlarının, hava teleferiklerinin (çoğunlukla telesiyej ve gondol asansörlerinin halatları), |
| Uygulama | çelik halat iç ve dış algılama |
| Malzeme | Bakır |
| Tel halat aralığı | 1-450MM |
| Darbe tekrarlama frekansı | 10-2000Hz, hassas ayar, yüksek hızlı tarama, kaçırma yok |
|---|---|
| Algılama aralığı | 0-10000 mm, çelik hızında |
| ses hızı | 100~20000m/sn |
| Çalışma yöntemleri | Darbe ekosu, çift ve geçiş iletimi |
| Duyarlılık | 120 dB seçilebilir çözünürlükte 0.1, 1.0, 2.0, 6.0 dB |
| isim | manyetik parçacık test makinesi |
|---|---|
| manyetizasyon | dairesel mıknatıslanma ve boyuna mıknatıslanma |
| demanyetizasyon | fonksiyon dahil |
| Ana bilgisayar boyutu | 360(genişlik) ×550(yükseklik)×650(derinlik)mm;(gidon hariç) |
| Ağırlık | 130kgs |
| Ürün adı | manyetik parçacık test makinası |
|---|---|
| Mıknatıslama | Dairesel, boyuna ve sonuçtaki mıknatıslanma |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Algılama kanalı | 1-4 (model konfigürasyonuna bağlı olarak) |
|---|---|
| Frekans aralığı | 10 Hz-10 MHz, continuously adjustable, up to 2 simultaneous detection, can be limited mixing; |
| Muayene ve işaretleme doğruluğu | ≤ ± 50mm |
| kazanç aralığı | 0.0 ~ 99.0 dB sürekli ayarlanabilir, adım: 0.1 |
| Kaçırılan oran | ≤ %0, yanlış değerlendirme oranı (uygun olmayan ürünleri belirlemek için hatalı olarak nitelendirile |
| Algılama kanalı | 1-4 (model konfigürasyonuna bağlı olarak) |
|---|---|
| Frekans aralığı | 10 Hz-10 MHz, continuously adjustable, up to 2 simultaneous detection, can be limited mixing; |
| Muayene ve işaretleme doğruluğu | ≤ ± 50mm |
| kazanç aralığı | 0.0 ~ 99.0 dB sürekli ayarlanabilir, adım: 0.1 |
| Kaçırılan oran | ≤ %0, yanlış değerlendirme oranı (uygun olmayan ürünleri belirlemek için hatalı olarak nitelendirile |
| Güç | Elektronik |
|---|---|
| kullanım | manyetik test ekipmanı |
| Ürün adı | Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| Başvuru | dövme ürünler veya kaynak endüstrisi |
| Garanti | 12 Ay, 1 Yıl |
| kullanım | manyetik test ekipmanı |
|---|---|
| Ürün adı | Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| Başvuru | dövme ürünler veya kaynak endüstrisi |
| Garanti | 12 Ay, 1 yıl |
| Güç kaynağı | AC 220V ve DC pil |
| Ürün adı | NDT testi için WRT tel halat kusur dedektörü |
|---|---|
| muayene | Madencilik halatlarının, hava teleferiklerinin (çoğunlukla telesiyej ve gondol asansörlerinin halatl |
| Uygulama | tel halat iç ve dış algılama |
| Nem oranı | % 20 ~% 95 RH |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Kullanım | NDT Testi |
| Ürün adı | Akıllı dijital çok frekanslı girdap akım dedektörü |
| Güç kaynağı | AC 220V / 110V 50 / 60Hz |
| Uygulama | Otomobil, havacılık parçaları test, otomatik test hattı eşleme, laboratuvar araştırma, vb |