| Çalışma sıcaklığı | -10 ~ +40 C |
|---|---|
| Saklama sıcaklığı | -20 ~ 50 C |
| Bağıl nem | <% 80 yoğuşmasız |
| Çalışma sıcaklığı artışı | <18 C |
| AC minimum güç kaldırma gücü | > 4,5 kg (44N) |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ~ +40 C |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 50°C |
| BAĞIL NEM | <%80 yoğunlaşmasız |
| Çalışma sıcaklığı artışı | <18°C |
| Geçici yükleme hızı | >%50 |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Renk | Sarı |
|---|---|
| Lamba | LED |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Dedektör aralığı | 0.05mm~10mm |
|---|---|
| Çıkış Voltajı | 0,6KV~35KV |
| Görüntüle | LCD Ekranı |
| Ağırlık | 2.2KG |
| Boyut | 220x130x88mm |
| renk | Siyah |
|---|---|
| tip | LEMO BNC, MİKRODOT, SUBVIS |
| Calbe tipi | RG174 |
| Garanti | 12 ay |
| Uygulama | endüstriyel metal kusur testi |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Çıkış | 60-160KV |
|---|---|
| Giriş | 1.5kW |
| Odak nokta | 0.8x0.8 |
| Maksimum penetrasyon | 18mm |
| Malzeme | çelik |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |