| Filmin boyutu | 8 x 10 cm ila 43 cm genişliğinde |
|---|---|
| Çalışma süresi | 7 dakika 23 dakika |
| Giriş hızı | 322 ~ 92 mm / dak |
| Hacim (uzun * genişlik * yükseklik) | 100 x 70 x 64 cm (stent 106 cm dahil) |
| Ağırlık | 85 kg (sıvı olmadan tank) 115 kg (su ile doldurulmuş) |
| Çıkış | 30-160KV |
|---|---|
| Giriş | 1.5kW |
| Odak noktası | 1.0x1.0 |
| Maksimum penetrasyon | 18mm |
| Malzeme | çelik |
| Çıkış | 100-200KV |
|---|---|
| Giriş | 1.5kW |
| Odak noktası | 1.5x1.5 |
| Maksimum penetrasyon | 30mm |
| Malzeme | çelik |
| renk | Siyah |
|---|---|
| tip | LEMO BNC, MİKRODOT, SUBVIS |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Hassas kazanç | 0,5dB adımlarla 0dB'den 48dB'ye |
|---|---|
| Sıklık | 2 bağımsız olarak seçilebilir frekans |
| Kanal | 2 bağımsız kanal |
| Akü | Düşük güç, 10 saatten fazla sürekli çalışma süresi |
| Ürün Adı | Girdap Akımı Dedektörü |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Algılama kanalı | 1-4 (gerektiği gibi ölçeklenebilir) |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 5 Hz ~ 12 MHz, sürekli ayarlanabilir, 2-4 bağımsız seçilebilir frekans, çoklu karıştırma ünitesi |
| Ayarlanabilir algılama aralığı | maksimum ölçüm: 10 ~ 10000, adım 1 |
| Kazanç aralığı | 0.0dB ~ 99.0dB sürekli ayarlanabilir, adım: 0.1dB |
| Cevapsız oranı | ≤% 0, yanlış pozitif oran (yanlışlıkla uygunsuz nitelikte ürün olarak değerlendirilmiş) |
| Çıkış | 170-320KV |
|---|---|
| Giriş | 3.2KW |
| Odak noktası | 2.5x2.5 |
| Maksimum penetrasyon | 55mm |
| Malzeme | çelik |
| alaşım elemanları | Ti, V, Cr, Mn, Fe, Co, Ni, Cu, Zn, Se, Zr, Nb, Mo, Rh, Pd, Ag, Cd, Sn, Sb, Hf, Ta, Re, Pb ve Bi |
|---|---|
| Uyarma kaynağı | 50KV / 200μA maksimum boru basıncı boru akışı serbestçe ayarlanabilir, Ag hedefi (standart), Au, W, |
| Dedektör | BOOST Si-PIN dedektörü |
| Görüntüleme | 4.3 "ekran boyutuna sahip endüstriyel dirençli dokunmatik ekran |
| Veri işleme | 32GB bellek, USB, Bluetooth, WIFI veya İnterneti beğendi; cihaz uzaktan yapılandırılabilir ve tamir |