| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Aralığı | 0-1000mm |
|---|---|
| Kazanç | 0-130dB |
| Sunulan eğrisi | DAC 、 AVG 、 TCG 、 B taraması 、 AWS |
| koruma | IP65, su / yağ geçirmez, toz geçirmez |
| Frekans Aralığı | 0.5-20MHz |
| Malzeme | Piezoelektrik Seramikler |
|---|---|
| renk | Beyaz |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| ad | manyetik parçacık test cihazları |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Malzeme | karbon çeliği, paslanmaz çelik, dubleks paslanmaz çelik 2205, alüminyum 7075 |
|---|---|
| Kalınlık | 20 / 25mm |
| Delik çapı | 1.5mm |
| Kalibrasyon Sertifikası | dahil |
| durum | dahil |
| Standards | JB/T 10658 and EN1711 |
|---|---|
| Battery | lithium polymer batteries, 5.5hours continuous working time |
| Frequency Range | from 64Hz to 5MHz, adjustable |
| Gain Range | 0~90 dB, adjustable in step of 0.5 dB |
| Phase Rotation | 0~360 , adjustable in step of 1 |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| prensip | elektromanyetik indüksiyon |
|---|---|
| Ekran modu | İki ekran modu (KAYDET ve ÜCRETSİZ): tek test değeri veya sürekli test değeri |
| Görüntüleme birimleri | İki birim görüntülenir: Fe% (ferrit içeriği) ve FN (WRC numarası, ferrit miktarı) |
| İstatistik işlevi | ortalama değer, Maks değer, Min değer, standart sapma değeri. |
| Kapat | Otomatik kapanma fonksiyonu |
| Renk | siyah |
|---|---|
| Malzeme | ABS |
| Ürün adı | Ultrasonik hata dedektörü |
| Kazanç | 110db |
| Çalışma frekansı | (0.5-15) MHz |