| Çözme gücü | 600dpi |
|---|---|
| Gama çözünürlüğü | 12bit |
| Yazdırma hızı | 14 * 17 ≧ 60pics 8 * 10 ≧ 80pics |
| Şekil boyutu | 53 * 47 * 55cm |
| Film girişi | 2 kaset kutusunun her biri 100 yaprak film tutabilir ve aynı anda iki özellik yazdırabilir. |
| Filmin boyutu | 5 x 10 cm ila 35 cm genişliğinde |
|---|---|
| Çalışma süresi | 6 dakika -15 dakika (10 vites ayarlanabilir) |
| Film hızı | 90 mm / dak (çalışma süresi 6 dakikadır). |
| Güç | 220 ~ 240V6A 50 veya 60Hz |
| Birim | (uzun * genişlik * yüksek) 82 x 52 x 42 mm |
| Kağıt hız | 660 mm / dak |
|---|---|
| Kızarma işlemi | Geliştirme, sabitleme / stabilite 1, kararlı 2 kurutma |
| Zaman ayarlanabilir aralığı geliştirilmesi | 30-60 saniye standart işlem 45 saniye |
| Sıvı ilaç sıcaklığı ayarlanabilir aralığı | 20-40 ℃ (0.1 ℃ ±) |
| Ayarlanabilir kurutma sıcaklığı aralığı | 40-75 ℃ |
| Çalışma süresi | 4.5 - 14 dakika |
|---|---|
| çip hızı | 100 ~ 33 mm / dakika |
| geliştirme zamanı | 60-180 saniye (90 saniye önerilir) |
| yıkama hacmi | 350*430mm 20 sheets / hour; 350 * 430mm 20 yaprak / saat; 80*300mm 80 sheets / hour |
| Su sıcaklığı | 5 ~ 30 derece |
| film türü | X optik filmi |
|---|---|
| film özellikleri | Minimum 4 x 10 cm ila 35 cm genişliğinde |
| Tabletler | Tüm dental filmler için 160 adet / saat |
| gelişen sıcaklık | 28-37 C |
| kurutma sıcaklığı | 20-70 santigrat |
| Malzeme | Çelik, Bakır, S / S, Nikel, TI, Alüminyum |
|---|---|
| Uzunluğu | 25mm veya 50mm |
| Standart | DIN ASTM, JIS |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Malzeme | Çelik, Bakır, S / S, Nikel, TI, Alüminyum |
|---|---|
| Uzunluğu | 25mm veya 50mm |
| Standart | DIN ASTM, JIS |
| Adı | Tel Penetrametresi |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Malzeme | Çelik, Bakır, S / S, Nikel, TI, Alüminyum |
|---|---|
| Uzunluğu | 25mm veya 50mm |
| Standart | DIN ASTM, JIS |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Kullanım | Endüstriyel röntgen test makinesi |
|---|---|
| Ürün adı | Sayaç tüpü |
| Gerilim | 600V |
| Uygulama | Endüstriyel X-Ray Testi |
| Garanti | 12 ay |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz |
| Ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| ağırlık | 500g |