| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Sınama aralığı | (8 ~ 650) HBW |
| Deneyin Maksimum Yüksekliği | 225mm |
| Güç kaynağı ve Gerilim | AC220 / 100V / 50-60 Hz |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| standartları | GB / T 17669.3-1999 Alçı ISO 3051 standartlarının mimari ve mekanik özellikleri |
|---|---|
| Yüksek Hassasiyetli | 0,2 Mikron |
| Yük doğruluk | % 0.2 |
| Sertlik Çözünürlük | 0,01 N / mm2 |
| Ölçüm Aralığı | 1-6000 |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Malzeme | çelik |
|---|---|
| Sınama aralığı | (8 ~ 650) HBW |
| Renk | Beyaz |
| Görüntüleme | LCD |
| Ağırlık | 160kg (Brüt Ağırlık) 130kg (Net Ağırlık) |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |