| İlk test kuvveti | 98.07N (10kg) ödenek ±% 2,0 |
|---|---|
| Toplam test kuvveti | 98.07N, 10kg, 1839N, 187.5kg, izin |
| Brinell test kuvveti | 31.25kgf (306.5N), 62.5kgf (612.9N), 187.5kgf (1839N) |
| Brinell ölçek | HBW2.5 / 31.25 、 HBW2.5 / 62.5 、 HBW2.5 / 187.5 、 HBW5 / 62.5 |
| Diamond Indenter Özellikleri | Diamond Rockwell Indenter 、 Diamond vickers Indenter |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Uygun | ISO6506, ASTM E-10 |
| CCD | Ayrılmış CCD Kamera |
| Ölçüm Aralığı | 3.18HBW ~ 658HBW |
| Girintili ölçmenin doğruluğu | ±0% |
| Renk | siyah |
|---|---|
| İlke | Ultrasonik ve dinamik |
| Standart | JBT 9377-2010 、 ASTM A1038-2005 |
| Kalibrasyon | Kütük kalibrasyonu |
| Bellek | 1000 veri |
| Dijital ekran | Dokunmatik ekran |
|---|---|
| İleri teknoloji | Kapalı devre teknolojisi ve yer değiştirme sensör teknolojisi |
| Bir anahtar operasyon | Ölü ağırlık, kurulum ve eğitim gerektirmez |
| 30 ölçek | Test Rockwell, Yüzeysel Rockwell 30 ölçekler |
| Yazılım | Güçlü veri işleme yazılımı |
| Maksimum kesme bölümü | Φ126mm |
|---|---|
| Taşlama tekerleği | 350 * 2.5 * 32 mm |
| Giriş Voltajı | 380V, 50Hz |
| Motor gücü | 4Kw |
| Ağırlık | 145kg |
| Test maksimum yüksekliği | 160mm |
|---|---|
| Duvar mesafesini girinti | 135mm |
| Şekil boyutu | 250 x 550 x 650 mm |
| Zorlama süresi | (5-60) s |
| Test kuvveti uygulama yöntemi | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Kutunun içine |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 500 |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | HUATEC |
| Malzeme | Dökme Demir |
|---|---|
| İkiz Rockwell | Düzenli Rockwell ve Rockwell Yüzeysel sertlik |
| Toplam test kuvveti | 147,1N (15kgf), 294,3N (30kgf), 441,3N (45kgf) |
| terazi | HR15N, HR30N, HR45N, HR15T, HR30T, HR45T, HR15W, HR30W, HR45W, HR15X, HR30X, HR45X, HR15Y, HR30Y, HR |
| Standartlar | ISO 6508-2, ASTM E18 |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Uygun | GB / T 4340,2 GB / T 231,2, ISO6506-2, ISO6507-2, ASTM E92 ve ASTM E10 |
| Ölçüm Aralığı | 8-650HBW, 10-3000HV |
| Maks. test parçasının yüksekliği | 130 mm |
| Boyutlar | 438 x 382 x 708 mm |
| Dijital ekran | Dokunmatik ekran |
|---|---|
| İleri teknoloji | Otomatik taret, numune atuto yükseltme, girinti otomatik pres |
| Girinti görüntüsü | otomatik olarak odaklanacak |
| Brinell ölçek | HBW2.5 / 62.5 HBW2.5 / 187.5 HBW5 / 125 HBW5 / 750 HBW10 / 100 ' |
| Numunenin Maksimum Yüksekliği | 200mm (Eklenen yükseklik tipi: özel yapım için 400mm) |