| Test aralığı | 0-100 HA |
|---|---|
| Mevcut test aralığı | 10-90 HA |
| İnme | 2,5 mm |
| Uç boyutu | 0.79mm |
| Ürün adı | Durometre Kıyı A |
| Test parametresi | 3000kgf, 1500kgf, 1000kgf, 750kgf, 500kgf, 250kgf, 187.5kgf, 100kgf ve 62.5kgf |
|---|---|
| Indenter Çapı | 10mm, 5mm, 2.5mm |
| Ölçüm Aralığı | 3.18HBW ~ 658HBW |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ölçüm Aralığı | 0-100HC |
|---|---|
| Ölçüm sapması | <% 1 'H |
| Çözünürlük | 0,1 |
| Çalışma koşulları | 0 ℃ ila 40 ℃ |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Ölçüm Aralığı | 0-100HD |
|---|---|
| Ölçüm sapması | <% 1 'H |
| Çözünürlük | 0.1 birim |
| Otomatik geçiş | kapalı |
| Tolerans | "100" de ± 0,5 ve "0" da -0 +1 |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Sertlik Değerinin Göstergesi | Arama |
|---|---|
| Numunenin Maksimum Yüksekliği | 175mm |
| standartları | GB7407 JJG884 |
| Test güç | 60kgf (588N) 100kgf (980N) 150kgf (1471N) |
| Boyutu | 520 * 240 * 700 mm |
| Standart | GB / T 26704-2011 Kalem Testi |
|---|---|
| Test güç | 0.245,0.49,0.98,1.96,2.94,4.98 |
| Sertlik testi aralığı (HK) | 40-700 |
| Indenter ve lens dönüştürücüler | Otomatik |
| Boyutu | 405 * 290 * 480 mm |
| Maksimum test kuvveti | 250kgf |
|---|---|
| Test yükü çözünürlüğü | 0.1kgf ve programlanabilir |
| Minimum algılama çözünürlüğü | 0,2 um |
| Nesnel büyütme | 70X, 140X |
| Test gücü süresi | 1-99 saniye |
| Ölçüm aralığı | HRA 22-88; |
|---|---|
| Ağırlık | 0.3KG |
| Boyutlar | 60X10 |
| sertlik ölçeği | HRA,HBW,HV,HR,HLD,HLG |
| Garanti | 12 ay |
| Test parametreleri | Hız |
|---|---|
| Test aralığı | Hız: 0.1mm/s-199.9 mm/s(RMS) |
| Kesinlik | ±%5 ± 2 basamak |
| Görüntülemek | 3 1/2 basamak LCD |
| Güç kaynağı | iki düğme pil (LR44 veya SR44) |