| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Modeli | HAP-1 |
|---|---|
| Disk çapı | 220mm |
| Gerilim | 380V, 50Hz |
| Güç | 0.40KW |
| Hız | 50-1400 R / dak |
| Modeli | HAP-2CX |
|---|---|
| Disk çapı | 230mm |
| Gerilim | 220V |
| Güç | 350W |
| Hız | 0-1400r / dakika |
| Malzeme | kauçuk, bakır |
|---|---|
| Renk | sarı |
| Bağlayıcı | LEMO ve 3 pimli |
| Ağırlık | 300 gram |
| Uzunluk | 1.5m |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| standartlar | DIN 53505, ISO 868, ISO 7619, ASTMD 2240, JISK7215 |
| ortalama | Ortalama hesaplama fonksiyonu ile |
| doruğa ulaşmak | Tepe değer yatırma işlevi |
| Alarm | Düşük voltaj alarm fonksiyonu |
| Görüntülenen parametreler | hardness result, average value, max. sertlik sonucu, ortalama değer, maks. value |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-100HA |
| Ölçüm sapması | <%1H |
| Çalışma koşulları | 0 ℃ ila 40 ℃ |
| Ürün adı | Shore A Durometre Ölçeği Dijital Sertlik Test Cihazı |
| Ürün adı | Sertlik denetim aygıtları |
|---|---|
| Sertlik ölçeği | HL, HB, HRB, HRC, İHD, HV, HS |
| Ölçüm yönü | 360° |
| Veri Belleği | En fazla 600 grup |
| Büyük ekran | 128 * 64 nokta vuruşlu LCD |
| Ölçüm aralığı | 0-100H |
|---|---|
| Ölçüm sapması | <%1H |
| Çözünürlük | 0.1 |
| Otomatik kapanma | EVET |
| Güç kaynağı | 4x1.5V AAA (UM-4) pil |
| standartlar | DIN53505, ASTMD2240, ISO7619, JISK7215 |
|---|---|
| Görüntülenen parametreler | hardness result, average value, max. sertlik sonucu, ortalama değer, maks. value |
| Çalışma koşulları | 0 ℃ ila 40 ℃ |
| Güç kaynağı | 4x1.5V AAA (UM-4) pil |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Malzeme | Dökme Demir |
|---|---|
| İkiz Rockwell | Düzenli Rockwell ve Rockwell Yüzeysel sertlik |
| Toplam test kuvveti | 147,1N (15kgf), 294,3N (30kgf), 441,3N (45kgf) |
| terazi | HR15N, HR30N, HR45N, HR15T, HR30T, HR45T, HR15W, HR30W, HR45W, HR15X, HR30X, HR45X, HR15Y, HR30Y, HR |
| Tesing yükü | Test kuvveti yük hücresi ve kapalı çevrim kontrol ünitesi tarafından sağlanır |