| Maksimum kesme bölümü | Φ100mm |
|---|---|
| Taşlama tekerleği | 350 * 2.5 * 32 mm |
| Giriş Voltajı | 380V, 50Hz |
| Motor gücü | 3Kw |
| Ağırlık | 200kg |
| Die özellikleri | φ25mm φ30mm φ40mm φ50mm |
|---|---|
| Isıtıcı gücü | 1000W |
| Giriş Voltajı | 220V, 50HZ |
| Sıcaklık | 50-3000C |
| En kısa montaj süresi | Min 15 Dakika |
| Modeli | HAP 2E |
|---|---|
| Disk çapı | 250mm |
| Gerilim | 380V |
| Güç | 250W / 370W |
| Hız | 1000 R / dak 500r / dak; 600 dev / dak 300 dev / dak |
| Maksimum kesme bölümü | Φ85mm |
|---|---|
| Taşlama tekerleği | 300 * 2 * 32mm |
| Giriş Voltajı | 380V, 50Hz |
| Motor gücü | 2.2kW |
| Ağırlık | 270kg |
| Disk çapı | 230mm |
|---|---|
| Zımpara kağıdı çapı | 230mm |
| Giriş Voltajı | 380V, 50Hz |
| Motor gücü | 0.20KW |
| Ağırlık | 36kg |
| Vakum odası boyutları | φ100mm Yükseklik 50mm |
|---|---|
| Vakum | -0.08Mpa |
| Giriş Voltajı | 220V, 50HZ |
| Genel boyut | 290 x 240 x 220 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Modeli | HAP-2 |
|---|---|
| Disk çapı | 230mm |
| Gerilim | 220V, 50HZ |
| Güç | 0.35KW |
| Hız | 0-1400 R / dak |
| Parametreler | Ra 、 Rz 、 Ry 、 Rq 、 Rt 、 Rp 、 Rv 、 Rmax 、 R3z 、 RSk 、 RS 、 RSm 、 Rmr |
|---|---|
| Standartlar | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| ped | Açık bir kullanıcı arayüzüne sahip tablet bilgisayar |
| pil | Dahili lityum iyon şarj edilebilir pil ve şarj kontrol devresi, yüksek kapasite |
| Hafıza | 32G orijinal veri ve dalga formu |
| Ölçüm Aralığı | 0-100HC |
|---|---|
| Ölçüm sapması | <% 1 'H |
| Güç kaynağı | 4x1.5V AAA (UM-4) pil |
| Pil göstergesi | Düşük pil göstergesi |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Parametreler | Ra, Rz, Rq, Rt |
|---|---|
| Standartlar | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Operasyon | Farklı kullanım alışkanlıklarını tatmin etmek için 2 başlatma tuşu (sol tuş ve sağ tuş) |
| pil | Dahili lityum iyon şarj edilebilir pil ve şarj kontrol devresi, yüksek kapasite |
| Hafıza | 8G orijinal veri ve dalga formu |