| Ölçüm teknolojisi | girdap akımı |
|---|---|
| çalışma frekansı | 60KHz,240KHz |
| ekran | 240X320 piksel TFT-LCD |
| L*B*H | 180*80*30 mm |
| Ağırlık | 260g |
| Malzeme | Alüminyum 7075, karbon çeliği, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Standart | ISO2400-1972 ISO2400 2012 |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Ürün adı | El Radyasyon Nötron Araştırma Ölçer |
|---|---|
| Nötron enerjisi | 0.01μSv / sa ~ 100mSv / h |
| Sistem güç takviyesi | DC 6V, 24V |
| Işın tipi test | N |
| Dedektör sabitleme tipi | Duvar taşıma / yerleşik |
| Ölçüm aralığı | 0.03-10.mm (Epoksi kömür katranı zift 、 Petrol asfalt ortamı) |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 0.5-35KV |
| Görüntüle | LCD |
| tüketim | <5w |
| Ana bilgisayar kabuğu | Alüminyum kutu |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Uygulama | Işık kaynakları ve ışınlama sistemlerinin ölçümü, iletim ölçümleri, UV radyasyon güvenliği |
| UV-365 Probu | λ:(320~400)nm;λP=365nm |
| UV-420 probu | λ:(375~475)nm;λP=420nm |
| Ölçüm aralığı | (0,1~199,9×103)μW/cm2 Parazit ışık:UV365:0,02'den az% UV420:0,02%'den az |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Duyarlılık | 0.8cpm'den fazla / (Bq M-3) |
|---|---|
| Arka plan | 0,4 cpm'den az / (Bq M-3) |
| Ölçüm Aralığı | hava radonu (10 ~ 100000) Bq / M3 |
| Güç kaynağı | Li ion şarj edilebilir pil / AC güç kaynağı |
| Ambalaj bilgileri | Kutunun içine |
| Frekans aralığı | 12,5KHz - 10MKHz |
|---|---|
| Kontak dönüştürücü | çeşitli eleman boyutu |
| Korumalı yüz dönüştürücü | film veya ayakkabı ile |
| Çift elemanlı dönüştürücü | Çift eleman |
| Konturlu kama | AID CID AOD COD |
| Malzeme | çelik |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
|---|---|
| Açı | 0-90degres |
| Bağlayıcı | Lemo 00 Lemo 01 BNC Mikro Nokta |
| Sıklık | 0.5MHz 'nin seçimi-10MHz |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |