| Malzeme | Dökme Demir |
|---|---|
| Test aralığı | 1HV ~ 2967HV |
| Max. Maks. Height of the specimen Numunenin yüksekliği | 170mm |
| Max. Maks. width of the specimen numunenin genişliği | 130nn |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Malzeme | Dökme Demir |
|---|---|
| Işık kaynağı | Halojen Lamba |
| Dönüşüm ölçekleri | HK, HRA, HRBW, HRC, HRD, HREW, HRFW, HRGW, HRKW, HR15N, HR30N, HR45N, HR15TW, HR30TW, HR45TW, HS, HB |
| Toplam boyut (L × G × Y) | (530 × 280 × 630) mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Numunenin Maksimum Yüksekliği | 160mm |
|---|---|
| Indenter ile Out Wall arasındaki mesafe | 135mm |
| Sertlik Test Aralığı | Test Gücünü Otomatik Olarak Yükleme ve Kaldırma |
| Bekleme süresi | 0 ~ 60s (birim olarak 1 saniye, isteğe bağlı anahtar girişi) |
| Güç souse | AC 220 V +% 5, 50-60 Hz |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Taşıma Kontrolü | Otomatik (yükleme / boşaltma yükleme) |
|---|---|
| Test aralığı | 1HV ~ 2967HV |
| Max. Maks. Height of the specimen Numunenin yüksekliği | 170mm |
| Max. Maks. width of the specimen numunenin genişliği | 130nn |
| Işık kaynağı | Halojen Lamba |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Maksimum Numune Yüksekliği | 180mm |
|---|---|
| Girintiden Dış Duvara Uzaklık | 160 mm |
| Sertlik Test Aralığı | 5HV~5900HV |
| Uygulanan Test Kuvveti Yöntemi | Test Gücünü Otomatik Olarak Yükle ve Boşalt |
| Ortalama boyut | 560*260*670mm |
| ölçüm yönü | 360° |
|---|---|
| Sertlik ölçeği | HL、HB、HRB、HRC、HRA、HV、HS |
| Görüntülemek | Segment LCD |
| Veri belleği | En fazla 100 grup ((sertleşme zamanlarına göre 32 ′′1) |
| Çalışma voltajı | 3V(2 adet AA boyutunda alkalin pil) |