| Sertlik ölçüm aralığı | 8 ~ 2900HV |
|---|---|
| uygulanan kuvvet testi yöntemi | Otomatik (yükleme, Konut, boşaltma) |
| Taret Tipi | Otomatik |
| Test mikroskobu büyütme | 400X (Ölçüm) , 100X ation gözlem) (İsteğe bağlı 50X 、 200X 、 500X , Maksimum 1000X) |
| XY test setleri | Boyut : 100 * 100mm Maksimum Hareket : 25 * 25mm |
| Görüntülenen parametreler | hardness result, average value, max. sertlik sonucu, ortalama değer, maks. value |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-100HA |
| Ölçüm sapması | <%1H |
| Çalışma koşulları | 0 ℃ ila 40 ℃ |
| Ürün adı | Shore A Durometre Ölçeği Dijital Sertlik Test Cihazı |
| standartlar | DIN53505, ASTMD2240, ISO7619, JISK7215 |
|---|---|
| Görüntülenen parametreler | hardness result, average value, max. sertlik sonucu, ortalama değer, maks. value |
| Çalışma koşulları | 0 ℃ ila 40 ℃ |
| Güç kaynağı | 4x1.5V AAA (UM-4) pil |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Ölçüm aralığı | HRA 22-88; |
|---|---|
| Ağırlık | 0.3KG |
| Boyutlar | 60X10 |
| sertlik ölçeği | HRA,HBW,HV,HR,HLD,HLG |
| Garanti | 12 ay |
| Ölçüm Aralığı | 0-100HC |
|---|---|
| Ölçüm sapması | <% 1 'H |
| Çözünürlük | 0,1 |
| Çalışma koşulları | 0 ℃ ila 40 ℃ |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Ölçüm Aralığı | 0-100HD |
|---|---|
| Ölçüm sapması | <% 1 'H |
| Çözünürlük | 0.1 birim |
| Otomatik geçiş | kapalı |
| Tolerans | "100" de ± 0,5 ve "0" da -0 +1 |
| Test aralığı | 0-100 HA |
|---|---|
| Mevcut test aralığı | 10-90 HA |
| İnme | 2,5 mm |
| Uç boyutu | 0.79mm |
| Ürün adı | Durometre Kıyı A |
| Özellik 1 | Sertleştirilmiş paslanmaz çelikten iki destek pimi |
|---|---|
| Özellik 2 | Sert metalden yapılmış dairesel alet |
| Özellik 3 | Doğruluk için dahili kabarcık seviyesi |
| Özellik 4 | Doğru sonuç elde etmek için yüksek hassasiyetli mikroskop |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| renk | Beyaz |
|---|---|
| Parametreler | Ra, Rz, Rq, Rt, Rp, Rv, R3z, R3y, Rz (JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry (JIS), Rmax, RPc, Rk, Rpk, Rv |
| Standartlar | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Görüntüle | 3,5 inç renkli grafik TFT dokunmatik ekran |
| pil | Dahili lityum iyon şarj edilebilir pil ve şarj kontrol devresi, yüksek kapasite |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| renk | Beyaz |
| Parametreler | Ra, Rz, Rq, Rt, Rp, Rv, R3z, R3y, Rz (JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry (JIS), Rmax, RPc, Rk, Rpk, Rv |
| Standartlar | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Görüntüle | 3,5 inç renkli grafik TFT dokunmatik ekran |