| Sertlik Ölçeği | HL, HB, HRB, HRC, HRA, HV, HS |
|---|---|
| Hafıza | 48~600 grup (etki süreleri: 32~1) |
| Ölçüm aralığı | HLD(170~960) |
| Standart Darbe Cihazı | D |
| Opsiyonel Darbe Cihazları | DC/D+15/G/C/DL |
| Test Kuvveti | 3000 kgf (1000 kgf, 750 kgf, 500 kgf isteğe bağlı) |
|---|---|
| deneme topu | 10 mm Karbür alaşımlı top (isteğe bağlı 5 mm) |
| Test aralığı | 32~650 HBW |
| Açılış Ölçüsü | 350 mm (Yükseklik) x 100 mm (Boğaz derinliği) |
| Gösterge Hatası | ISO 6506, ASTM E10 ve ASTM E110 ile uyumludur |
| Basınç testi yay malzemesi | yay çeliği |
|---|---|
| Test kafası malzemesi | Tungsten karbür |
| Test kafası çapı | 0,5 mm (Opel, isteğe bağlı) 1,0 mm (isteğe bağlı) (IS01518 ve DEF'ye uygun) |
| Yay basıncı aralığı | 0~3N (mavi ile işaretlenmiştir),0~10N (kırmızı ile işaretlenmiştir),0~20N (sarı işaret),0~40N (beyaz |
| İsim | Sertlik Test Cihazı Taşınabilir |
| Sertlik Ölçeği | HL, HB, HRB, HRC, HRA, HV, HS |
|---|---|
| Hafıza | 48~600 grup (etki süreleri: 32~1) |
| Ölçüm aralığı | HLD(170~960) |
| Standart Darbe Cihazı | D |
| Opsiyonel Darbe Cihazları | DC/D+15/G/C/DL |
| Sertlik Ölçeği | HL, HB, HRB, HRC, HRA, HV, HS |
|---|---|
| Hafıza | 48~600 grup (etki süreleri: 32~1) |
| Ölçüm aralığı | HLD(170~960) |
| Standart Darbe Cihazı | D |
| Opsiyonel Darbe Cihazları | DC/D+15/G/C/DL |
| Sertlik Ölçeği | HL, HB, HRB, HRC, HRA, HV, HS |
|---|---|
| Veri belleği | 48~600 grup (etki süreleri: 32~1) |
| Ölçüm aralığı | HLD(170~960) |
| Standart Darbe Cihazı | Darbe cihazı D |
| Opsiyonel Darbe Cihazları | DC/D+15/G/C/DL |
| Sertlik Ölçeği | HL, HB, HRB, HRC, HRA, HV, HS |
|---|---|
| Veri belleği | 48~600 grup (etki süreleri: 32~1) |
| Ölçüm aralığı | HLD(170~960) |
| Standart Darbe Cihazı | Darbe cihazı D |
| Opsiyonel Darbe Cihazları | DC/D+15/G/C/DL |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Prensip | UCI yöntemi (Ultrasonik Kontak Empedansı) |
| Standart | JBT 9377-2010, ASTM A1038-2005 |
| kalibrasyon | Slef kalibrasyonu |
| Hafıza | 50 set veri depolama - veriler zaman bilgilerini içerir |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Prensip | Ultrasonik |
| Standart | JBT 9377-2010, ASTM A1038-2005 |
| kalibrasyon | Slef kalibrasyonu |
| Hafıza | 1000 grup ölçüm verisi ve 20 grup kalibrasyon verisi kaydetmek için |
| Ürün adı | Sertlik denetim aygıtları |
|---|---|
| Sertlik ölçeği | HL, HRC, HRB, HRA, HV, HB, HS |
| Standart Darbe Cihazı | D Tipi darbe cihazı |
| Veri Belleği | 500 grup maks. (Darbe sürelerine göre 32 ~ 1) |
| Büyük ekran | nokta vuruşlu LCD, 128 * 64 nokta |