| Dijital Ekran | Dokunmatik ekran |
|---|---|
| İleri teknoloji | Kapalı döngü teknolojisi ve yer değiştirme sensörü teknolojisi |
| Tek tuşla işlem | Ölü ağırlık yok, kurulum ve eğitime gerek yok |
| 30 ölçek | Rockwell, Yüzeysel Rockwell 30 ölçeklerini test edin |
| Yazılım | Güçlü veri işleme yazılımı |
| Ölçüm aralığı | HRA 22-88; |
|---|---|
| Ağırlık | 2kg |
| Boyutlar | 60X10 |
| sertlik ölçeği | HRA,HBW,HV,HR,HLD,HLG |
| Garanti | 12 ay |
| Malzeme | Metal |
|---|---|
| renk | Gümüş |
| Çelik ve dökme çelik | 20.0~69,5HRC |
| Darbe enerjisi | 2.7mJ |
| ad | Darbe Cihazı C |
| Malzeme | Metal |
|---|---|
| renk | Gümüş |
| Çelik ve dökme çelik | 17,9~68,5HRC |
| Darbe enerjisi | 11mJ |
| ad | Darbe Cihazı DL |
| Darbe cihazı | D tipi |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Görüntüleme | OLED |
|---|---|
| arabirim | Mini USB İletişim Portu |
| Ölçüm yönü | 360° |
| Pil | 3,7 V, Li (80mAh) |
| Ağırlık | 110g |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| standartlar | GB/T 231.2, ISO 6506-2 ve ASTM E10 |
| Darbe kapasitesi | 4,9J |
| Test aralığı | 100-400HB |
| Boyutlar | Φ55 x 370mm |
| Görüntüleme | LED |
|---|---|
| Bellek | 500 grupları |
| Yazıcı | Termal yazıcı entegre |
| Pil | Ni-Mh şarj edilebilir pil |
| arabirim | USB bağlantı noktası |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | < 450 HBS |
| Çelik bilye çapı | Φ10mm |
| Boyutlar | Φ25 x 110mm |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Renk | siyah |
|---|---|
| İlke | Ultrasonik |
| Standart | JBT 9377-2010 、 ASTM A1038-2005 |
| Kalibrasyon | Slef kalibrasyonu |
| Bellek | 1000 veri |