| Malzeme | Metal |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Çelik ve dökme çelik | 90 ~ 646HB |
| Darbe enerjisi | 90mJ |
| Garanti | 12 ay, 1 yıl |
| Renk | siyah |
|---|---|
| Malzeme | sert plastik |
| Bellek | 600 grup verisi |
| Darbe cihazı | 7 tip isteğe bağlı |
| Pil | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| sertlik ölçeği | İÜ, YG, YB |
|---|---|
| Menzil | 0~100HBa, Miktar 25~150HBW |
| anahtar kelimeler | Alüminyum İçin Taşınabilir Sertlik Test Cihazı |
| Çözünürlük | 0.1HBa |
| Maksimum Tutma | dahil |
| Darbe cihazı | DL yazın |
|---|---|
| Görüntüleme | 2,4 inç IPS ekran |
| Sertlik ölçeği | HS, HV, HB, HL, İHD |
| Ölçüm yönü | 360 °, 0 ° ~ 360 °, Evrensel 360 derece |
| Garanti | 12 ay, 1 yıl |
| sertlik ölçeği | İÜ, YG, YB |
|---|---|
| Menzil | 0~100HBa, Miktar 25~150HBW |
| anahtar kelimeler | Alüminyum İçin Taşınabilir Sertlik Test Cihazı |
| Çözünürlük | 0.1HBa |
| Maksimum Tutma | dahil |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Renk | Gri |
| standartlar | DIN 53505, ISO 868, ISO 7619, ASTMD 2240, JISK7215 |
| ortalama | Ortalama hesaplama fonksiyonu ile |
| doruğa ulaşmak | Tepe değer yatırma işlevi |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Renk | Gri |
| standartlar | DIN 53505, ISO 868, ISO 7619, ASTMD 2240, JISK7215 |
| ortalama | Ortalama hesaplama fonksiyonu ile |
| doruğa ulaşmak | Tepe değer yatırma işlevi |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Metal sertlik test cihazı |
| Ölçüm Aralığı | HS (32 ila 100), (80-1042) HV, HB (19 ila 655) |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Duvar mesafesi girinti | 200mm |
|---|---|
| Maksimum yüksekliği test edin | Rockwell : 220 mm 、 Brinell Vickers : 150 mm |
| Test cihazı boyutu | 560 * 260 * 800 mm |
| Sertlik Ölçeği | HBW1 / 5 、 HBW2.5 / 62.5 、 HBW1 / 10 、 HBW2.5 / 15.625 、 HBW1 / 30 、 HBW2.5 / 31.25 、 HBW2.5 / 62.5 |
| Test kuvveti uygulama yöntemi | Otomatik |
| Malzeme | kauçuk, bakır |
|---|---|
| Renk | sarı |
| Bağlayıcı | LEMO ve 3 pimli |
| Ağırlık | 300 gram |
| Uzunluk | 1.5m |