| Renk | siyah |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Çıkış | 150-300KV |
|---|---|
| Giriş | 1.5kW |
| Odak nokta | 2.5x2.5 |
| Maksimum penetrasyon | 50mm |
| Malzeme | çelik |
| Çıktı | 100-250KV |
|---|---|
| Giriş | 2.5KW |
| Odak noktası | 2.0x2.0 |
| Maksimum penetrasyon | 40mm |
| Malzeme | ÇELİK |
| paket | Vakumlu paketleme |
|---|---|
| Boy | 80x300,70x300,100x40,100x200mm vb |
| Her kutu | 100 adet |
| Ortalama gradyan | 5.2 |
| duyarlılık | 10-12 |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Kullanım | NDT Testi |
| Ürün adı | Akıllı dijital çok frekanslı girdap akım dedektörü |
| Güç kaynağı | AC 220V / 110V 50 / 60Hz |
| Uygulama | Nükleer enerji, petrol, kimya, metalurji, üniversite öğretimi, otomobil parçaları imalatı, otomasyon |
| Görüntüle | LCD |
|---|---|
| algılama aralığı | 30um ~ 1 mm |
| Çıktı aralığı | 600-8000V |
| DC güç kaynağı | 12V |
| ağırlık | 2.2kg |
| Ölçüm aralığı | 0.03-10.mm (Epoksi kömür katranı zift 、 Petrol asfalt ortamı) |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 0.5-35KV |
| Görüntüle | LCD |
| tüketim | <5w |
| Ana bilgisayar kabuğu | Alüminyum kutu |
| Dedektör aralığı | 0.05mm~10mm |
|---|---|
| Çıkış Voltajı | 0,6KV~30KV |
| Görüntüle | LCD Ekranı |
| Ağırlık | 2.2KG |
| Boyut | 130*88*220mm |
| Frekans aralığı | 12,5KHz - 250KHz |
|---|---|
| Hafıza | In-Built: 16G RAM+4GB FLASH ;SD card (max to 32G); Dahili: 16G RAM+4GB FLASH ;SD kart (mak |
| Garanti | 12 ay |
| Uygulama | endüstriyel metal kusur testi |
| kullanım | Kusur tespiti |
| detektör | GM sayacı (telafi) |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | kümülatif doz eşdeğeri: Hp (10) 0.0μsv-9999msv |
| Doz eşdeğeri oranı | HP (10) 0.1μSv / h-100mSv / saat |
| Göreceli hata | < ±% 15 (137Cs) (10uSv / h-50msv / h) |
| Enerji yanıtı | 50KeV-1.3MeV,% 30 hatası |