| Ölçüm teknolojisi | girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | 60Khz |
| ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arkadan aydınlatmalı tasarım |
| L*B*H | 220*95*55mm |
| Hafıza | 4000 grup verisi |
| Algılama kanalı | 1-4 (model yapılandırmasına bağlı olarak) |
|---|---|
| Frekans aralığı | 10 Hz-10 MHz, adım boyutu: 1 / 5 / 10 |
| kazanç aralığı | Donanım Kazancı:0-40 dB, min adım 0,1 dB, yazılım Kazancı:0-99 dB, min adım 0,1 dB |
| PBüyük ekran | 10,4 inç renkli LCD |
| Frekans numarası | çift |
| Ölçüm teknolojisi | girdap akımı |
|---|---|
| çalışma frekansı | 60KHz,120KHz |
| ekran | 240X320 piksel TFT-LCD |
| Ölçüm aralığı | %0.5IACS-%110IACS(0.29MS/m-64MS/m) |
| Ayırt edici oran | İletkenlik: %0.01 IACS(MS/m) |
| Ölçüm teknolojisi | girdap akımı |
|---|---|
| çalışma frekansı | 60KHz,240KHz |
| ekran | 240X320 piksel TFT-LCD |
| L*B*H | 180*80*30 mm |
| Ağırlık | 260g |
| Ölçüm teknolojisi | girdap akımı |
|---|---|
| çalışma frekansı | 60KHz,120KHz |
| ekran | 240X320 piksel TFT-LCD |
| Ölçüm aralığı | %0.5IACS-%110IACS(0.29MS/m-64MS/m) |
| Ayırt edici oran | İletkenlik: %0.01 IACS(MS/m) |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz, 120khz |
| Ekran | 240X320 piksel TFT-LCD |
| L * B * H | 180 * 90 * 40 mm |
| Ölçüm aralığı | % 6,9 IACS -% 110 IACS (4,0MS / m - 64MS / m) |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Kullanım | NDT Testi |
| Ürün adı | Akıllı dijital çok frekanslı girdap akım dedektörü |
| Güç kaynağı | AC 220V / 110V 50 / 60Hz |
| Uygulama | Otomobil, havacılık parçaları test, otomatik test hattı eşleme, laboratuvar araştırma, vb |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz, 120khz |
| Ekran | 240X320 piksel TFT-LCD |
| L * B * H | 180 * 90 * 40 mm |
| ağırlık | 300 GRAM |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Kullanım | NDT Testi |
| Ürün adı | Akıllı dijital çok frekanslı girdap akım dedektörü |
| Güç kaynağı | AC 220V / 110V 50 / 60Hz |
| Uygulama | Nükleer enerji, petrol, kimya, metalurji, üniversite öğretimi, otomobil parçaları imalatı, otomasyon |
| Güç kaynağı | 110V ~ 220V , dahili şarj edilebilir lityum pil 8000MAH |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° ~ 60 ° C |
| Standart sistem | Kartezyen koordinatlar, kutupsal koordinatlar |
| Enstrüman boyutları | 250 MM x 200 MM x 85 MM , Ağırlık : 2.0 KG |
| Görüntüleme | dalga formu, değer, böylece bir bakışta |