| Makina ağırlığı | 2,0kg |
|---|---|
| Prob tipi | Diferansiyel, Mutlak, DP, Çevreleyen Bobin, Kalem, düz, sektör, Dizi vb. |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 55 ℃ |
| Denge | Hızlı Dijital/analog Elektronik Terazi |
| Faz | 0.1 adımda 0-359 |
| Arka Plan Koordinatı | Dikdörtgen Koordinat, Kutupsal Koordinat |
|---|---|
| Tüp Sayfası Eşleme | Tüp sayfası eşlemesi, gerçek tüp düzenine göre çizilir ve test sonucu farklı renklerle işaretlenir |
| Empedans Görüntüleme Modu | Nokta, Çizgi, Otomatik |
| Pil | Dahili Lityum Pil (14.8V,5.7AH), Bir Kerelik Şarjdan Sonra 10 Saatlik Uzun Çalışma Süresi |
| bildiri | Farklı Formatta Otomatik Rapor Oluşturma |
| Sürücü Gerilim Seviyesi | 1-8 Seviye |
|---|---|
| Arka Plan Koordinatı | Dikdörtgen Koordinat, Kutupsal Koordinat |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 55 ℃ |
| sıklık | ECT için 64Hz-5MHz, RFT için 5Hz-5KHz ile Kanal Başına 2 Frekans |
| standartlar | ASTM,JB/T4730.6-2005,DLT 883-2004 vb. |
| Hassas kazanç | 0,5dB adımlarla 0dB'den 48dB'ye |
|---|---|
| Sıklık | 2 bağımsız olarak seçilebilir frekans |
| Kanal | 2 bağımsız kanal |
| Akü | Düşük güç, 10 saatten fazla sürekli çalışma süresi |
| Ürün Adı | Girdap Akımı Dedektörü |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz, 240KHz |
| Ekran | 240X320 piksel TFT-LCD |
| Ölçüm aralığı | % 6,9-110 IACS (4-64MS / m) |
| L * B * H | 180 * 80 * 35 mm |
| Sürücü Gerilim Seviyesi | 1-8 Seviye |
|---|---|
| Ürün adı | Girdap Akımı Test Cihazları |
| Ekran görüntüsü | Gerçek Zamanlı Şerit Şeması, Empedans Düzlemi, Tüp Sayfası Görüntüsü |
| sıklık | ECT için 64Hz-5MHz, RFT için 5Hz-5KHz ile Kanal Başına 2 Frekans |
| Faz | 0.1 adımda 0-359 |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz |
| Ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| Hafıza | 4000 grup |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz |
| Ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| ağırlık | 500g |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz |
| Ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| ağırlık | 500g |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | Havacılık endüstrisi standardı için 60KHz, sac metal tespiti için 500KHz |
| Ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| ağırlık | 500g |