| Tüp Sayfası Eşleme | Tüp sayfası eşlemesi, gerçek tüp düzenine göre çizilir ve test sonucu farklı renklerle işaretlenir |
|---|---|
| Pil | Dahili Lityum Pil (14.8V,5.7AH), Bir Kerelik Şarjdan Sonra 10 Saatlik Uzun Çalışma Süresi |
| bildiri | Farklı Formatta Otomatik Rapor Oluşturma |
| Alarm çıkışı | Triode OC Kapılı Bir Donanım Alarm Çıkışı |
| Sürücü Gerilim Seviyesi | 1-8 Seviye |
| bildiri | Farklı Formatta Otomatik Rapor Oluşturma |
|---|---|
| Pil | Dahili Lityum Pil (14.8V,5.7AH), Bir Kerelik Şarjdan Sonra 10 Saatlik Uzun Çalışma Süresi |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 55 ℃ |
| Arka Plan Koordinatı | Dikdörtgen Koordinat, Kutupsal Koordinat |
| Kanal | 2 Kanal |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | Direnç: 0.01µΩ • m ~ 2.5µΩ • m, İletkenlik: 0.4MS / m ~ 100MS / m% 0.69 IACS ~% 172 IACS, Direnç: 0. |
| Görüntüle | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| boyut | 285 (G) * 158 (Y) * 120 (D) mm |
| ağırlık | Ana bilgisayar : 2.2kg Portatif ölçüm fikstürü : 1kg |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | Direnç: 0.01µΩ • m ~ 2.5µΩ • m, İletkenlik: 0.4MS / m ~ 100MS / m% 0.69 IACS ~% 172 IACS, Direnç: 0. |
| Görüntüle | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| boyut | 285 (G) * 158 (Y) * 120 (D) mm |
| ağırlık | Ana bilgisayar : 2.2kg Portatif ölçüm fikstürü : 1kg |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | Direnç: 0.01µΩ • m ~ 2.5µΩ • m, İletkenlik: 0.4MS / m ~ 100MS / m% 0.69 IACS ~% 172 IACS, Direnç: 0. |
| Görüntüle | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| boyut | 285 (G) * 158 (Y) * 120 (D) mm |
| ağırlık | Ana bilgisayar : 2.2kg Portatif ölçüm fikstürü : 1kg |
| Faz | 0.1 adımda 0-359 |
|---|---|
| Sürücü Gerilim Seviyesi | 1-8 Seviye |
| Arka Plan Koordinatı | Dikdörtgen Koordinat, Kutupsal Koordinat |
| bildiri | Farklı Formatta Otomatik Rapor Oluşturma |
| standartlar | ASTM,JB/T4730.6-2005,DLT 883-2004 vb. |
| Standards | JB/T 10658 and EN1711 |
|---|---|
| Battery | lithium polymer batteries, 5.5hours continuous working time |
| Frequency Range | from 64Hz to 5MHz, adjustable |
| Gain Range | 0~90 dB, adjustable in step of 0.5 dB |
| Phase Rotation | 0~360 , adjustable in step of 1 |
| Algılama kanalı | 1-4 (gerektiği gibi ölçeklenebilir) |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 5 Hz ~ 12 MHz, sürekli ayarlanabilir, 2-4 bağımsız seçilebilir frekans, çoklu karıştırma ünitesi |
| Ayarlanabilir algılama aralığı | maksimum ölçüm: 10 ~ 10000, adım 1 |
| Kazanç aralığı | 0.0dB ~ 99.0dB sürekli ayarlanabilir, adım: 0.1dB |
| Cevapsız oranı | ≤% 0, yanlış pozitif oran (yanlışlıkla uygunsuz nitelikte ürün olarak değerlendirilmiş) |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Sapma | ±(1~3)%H±1μm, |
| Veri arayüzü | bluetooth 2.0 kablosuz |
| Görüntülemek | 2.4 inç renkli ekran |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Sapma | ±(1~3)%H±1μm, |
| Veri arayüzü | bluetooth 2.0 kablosuz |
| Görüntülemek | 2.4 inç renkli ekran |