| Duvar mesafesi girinti | 200mm |
|---|---|
| Maksimum yüksekliği test edin | Rockwell : 220 mm 、 Brinell Vickers : 150 mm |
| Test cihazı boyutu | 560 * 260 * 800 mm |
| Sertlik Ölçeği | HBW1 / 5 、 HBW2.5 / 62.5 、 HBW1 / 10 、 HBW2.5 / 15.625 、 HBW1 / 30 、 HBW2.5 / 31.25 、 HBW2.5 / 62.5 |
| Test kuvveti uygulama yöntemi | Otomatik |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Sınama aralığı | (8 ~ 650) HBW |
| Deneyin Maksimum Yüksekliği | 225mm |
| Güç kaynağı ve Gerilim | AC220 / 100V / 50-60 Hz |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Test maksimum yüksekliği | 160mm |
|---|---|
| Duvar mesafesini girinti | 135mm |
| Şekil boyutu | 250 x 550 x 650 mm |
| Zorlama süresi | (5-60) s |
| Test kuvveti uygulama yöntemi | Otomatik |
| Dijital ekran | Dokunmatik ekran |
|---|---|
| İleri teknoloji | Otomatik taret, kapalı çevrim basınç kontrolü, otomatik yükleme, otomatik yükleme; |
| Geniş kuvvet ölçüm aralığı | 62,5 ila 3000 kg |
| Daha az top çapı hatası | +/- 1 mikron |
| USB arabirimi | U disk, excel dosyası |
| sistem | Yenilikçi kapalı döngü teknolojisi |
|---|---|
| standartları | ASTM E-10 ISO6506 |
| Görüntüleme | LCD |
| Maksimum ölçülebilir yükseklik | 230 mm |
| Maksimum ölçülebilir derinlik | 140 mm |
| Malzeme | çelik |
|---|---|
| Sınama aralığı | (8 ~ 650) HBW |
| Renk | Beyaz |
| Görüntüleme | LCD |
| Ağırlık | 160kg (Brüt Ağırlık) 130kg (Net Ağırlık) |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Numunenin Maksimum Yüksekliği | 160mm |
|---|---|
| İç Duvar-Dış Duvar Arasındaki Mesafe | 135mm |
| Sertlik Test Aralığı | 8HV ~ 2900HV |
| Uygulanan Test Gücü Yöntemi | Test Gücünü Otomatik Olarak Yükleme ve Kaldırma |
| Bekleme süresi | 0 ~ 60s (birim olarak 1 saniye, isteğe bağlı anahtar girişi) |
| Önceden Yükle | 98.07N (10kg) |
|---|---|
| Yük | 98.07N (10 kg) ~ 1839N (187.5kg) |
| Brinell yükü | 31.25kgf (306.5N), 62.5kgf (612.9N), 187.5kgf (1839N) |
| Brinell ölçek | HBW2.5 / 31.25 、 HBW2.5 / 62.5 、 HBW2.5 / 187.5 、 HBW5 / 62.5 |
| Elmas girinti | Diamond Rockwell müşteri hizmetleri 、 Diamond Vickers müşteri hizmetleri |