| Duvar mesafesi girinti | 200mm |
|---|---|
| Maksimum yüksekliği test edin | Rockwell : 220 mm 、 Brinell Vickers : 150 mm |
| Şekil boyutu | 560 * 260 * 800 mm |
| Sertlik Ölçeği | HBW1 / 5 、 HBW2.5 / 62.5 、 HBW1 / 10 、 HBW2.5 / 15.625 、 HBW1 / 30 、 HBW2.5 / 31.25 、 HBW2.5 / 62.5 |
| Test kuvveti uygulama yöntemi | Otomatik |
| Brinell terazileri | HBW2,5/62,5 HBW2,5/187,5 HBW5/62,5 HBW5/125 HBW5/250 HBW5/750 HBW10/100 HBW10/250 HBW10/500 HBW10/10 |
|---|---|
| Test kuvveti | 62.5Kgf(612.9N) 100Kgf(980.7N) 125Kgf(1226N) 187.5Kgf(1839N) 250Kgf(2452N) 500Kgf(4903N) 750Kgf(7355 |
| standartlar | BSEN 6506, ISO 6506, ASTM E10, GB/T231 |
| sertlik çözünürlüğü | 0.1 HBW |
| Test aralığı | 3.18-653HBW |
| Test Gücü | 10GF (0.098N), 25GF (0.245N), 50GF (0.49N), 100GF (0.98N), 200GF (1.96N), 300GF (2.94N), 500GF (4.9N |
|---|---|
| standartlar | GB/T4340.2, ASTM E92 |
| Ölçüm Çözünürlüğü | 0,01 mm |
| Veri görüntüleme çıkışı | 8" dokunmatik ekran okuma, 20 test sonucu saklayabilir, usb sürücü, isteğe bağlı dahili yazıcı |
| Test aralığı | 8~2900HV |
| Malzeme | Dökme Demir |
|---|---|
| İkiz Rockwell | Düzenli Rockwell ve Rockwell Yüzeysel sertlik |
| Toplam test kuvveti | 147,1N (15kgf), 294,3N (30kgf), 441,3N (45kgf) |
| terazi | HR15N, HR30N, HR45N, HR15T, HR30T, HR45T, HR15W, HR30W, HR45W, HR15X, HR30X, HR45X, HR15Y, HR30Y, HR |
| Tesing yükü | Test kuvveti yük hücresi ve kapalı çevrim kontrol ünitesi tarafından sağlanır |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Prensip | Ultrasonik |
| Standart | JBT 9377-2010, ASTM A1038-2005 |
| kalibrasyon | Slef kalibrasyonu |
| Hafıza | 1000 grup ölçüm verisi ve 20 grup kalibrasyon verisi kaydetmek için |
| Maksimum test kuvveti | 250kgf |
|---|---|
| Test yükü çözünürlüğü | 0.1kgf ve programlanabilir |
| Minimum algılama çözünürlüğü | 0,2 um |
| Nesnel büyütme | 70X, 140X |
| Test gücü süresi | 1-99 saniye |
| Dijital ekran | Dokunmatik ekran |
|---|---|
| İleri teknoloji | Otomatik taret, kapalı çevrim basınç kontrolü, otomatik yükleme, otomatik yükleme; |
| Geniş kuvvet ölçüm aralığı | 62,5 ila 3000 kg |
| Girinti ölçüm çözünürlüğü | 1 mikron |
| Daha az top çapı hatası | +/- 1 mikron |
| Ekran | 8 inç dokunmatik ekran arayüzü |
|---|---|
| Otomatik taret | indenter ve objektif lens otomatik olarak birbirine geçer |
| Hafıza | USB diske EXCEL formatında kaydedilmiş |
| Test Gücü | 10GF (0.098N), 25GF (0.245N), 50GF (0.49N), 100GF (0.98N), 200GF (1.96N), 300GF (2.94N), 500GF (4.9N |
| standart karşılamak | GB/T4340.2, ASTM E92 |