| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Ürün adı | Sertlik denetim aygıtları |
|---|---|
| Sertlik ölçeği | HL, HRC, HRB, HRA, HV, HB, HS |
| Standart Darbe Cihazı | D Tipi darbe cihazı |
| Veri Belleği | 500 grup maks. (Darbe sürelerine göre 32 ~ 1) |
| Büyük ekran | nokta vuruşlu LCD, 128 * 64 nokta |
| Ekran | 8 inç dokunmatik ekran arayüzü |
|---|---|
| Otomatik taret | indenter ve objektif lens otomatik olarak birbirine geçer |
| 3) Kaldırma mekanizması | Optik çapraz ray |
| Test Gücü | 10GF (0.098N), 25GF (0.245N), 50GF (0.49N), 100GF (0.98N), 200GF (1.96N), 300GF (2.94N), 500GF (4.9N |
| standart karşılamak | GB/T4340.2, ASTM E92 |
| Dijital ekran | Dokunmatik ekran |
|---|---|
| İleri teknoloji | Otomatik taret, numune atuto yükseltme, girinti otomatik pres |
| Girinti görüntüsü | otomatik olarak odaklanacak |
| Brinell ölçek | HBW2.5 / 62.5 HBW2.5 / 187.5 HBW5 / 125 HBW5 / 750 HBW10 / 100 ' |
| Numunenin Maksimum Yüksekliği | 200mm (Eklenen yükseklik tipi: özel yapım için 400mm) |
| Duvar mesafesini girinti | 135mm |
|---|---|
| Test maksimum yüksekliği | 160mm |
| Şekil boyutu | 250 x 550 x 650 mm |
| Zorlama süresi | (5-60) s |
| Test kuvveti uygulama yöntemi | Otomatik |
| Test parametresi | 3000kgf, 1500kgf, 1000kgf, 750kgf, 500kgf, 250kgf, 187.5kgf, 100kgf ve 62.5kgf |
|---|---|
| Indenter Çapı | 10mm, 5mm, 2.5mm |
| Ölçüm Aralığı | 3.18HBW ~ 658HBW |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Test parametresi | 3000kgf, 1500kgf, 1000kgf, 750kgf, 500kgf, 250kgf, 187.5kgf, 100kgf ve 62.5kgf |
|---|---|
| Indenter Çapı | 10mm, 5mm, 2.5mm |
| Ölçüm Aralığı | 3.18HBW ~ 658HBW |
| Yazılım | Yazılım güncelleme serbestçe |
| Dönüşüm | Test sonucunu HRC, HRB, HRA, HV, σb gibi diğer ölçeklere dönüştürün |
| Malzeme | Metal ve plastik malzeme için Rockwell sertliği |
|---|---|
| Kuvvet anahtarı | Otomatik test kuvveti anahtarı |
| Standart | ISO 6508-2, ASTM E18, BS EN ISO6508-2, GB / T230.2. |
| Bekleme süresi | 2, 50s, ayarlanabilir |
| Veri istatistikleri | Ort., Maks., Min., S, R kullanılabilir |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Maksimum Numune Yüksekliği | 180mm |
|---|---|
| Girintiden Dış Duvara Uzaklık | 160 mm |
| Sertlik Test Aralığı | 5HV~5900HV |
| Uygulanan Test Kuvveti Yöntemi | Test Gücünü Otomatik Olarak Yükle ve Boşalt |
| Ortalama boyut | 560*260*670mm |