| Variety of display | impedance, time base (A scan、B scan、C scan) |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 50 Hz~10 MHz |
| Probe drive (motivation) Level | 1-16 |
| Gain ratio | (X/Y)0.1~10.0 |
| Algılama kanalı | 1-4 (model konfigürasyonuna bağlı olarak) |
|---|---|
| Frekans aralığı | 10 Hz-10 MHz, continuously adjustable, up to 2 simultaneous detection, can be limited mixing; |
| Muayene ve işaretleme doğruluğu | ≤ ± 50mm |
| kazanç aralığı | 0.0 ~ 99.0 dB sürekli ayarlanabilir, adım: 0.1 |
| Kaçırılan oran | ≤ %0, yanlış değerlendirme oranı (uygun olmayan ürünleri belirlemek için hatalı olarak nitelendirile |
| Ürün adı | Sertlik denetim aygıtları |
|---|---|
| Sertlik ölçeği | HL, HRC, HRB, HRA, HV, HB, HS |
| Standart Darbe Cihazı | D Tipi darbe cihazı |
| Veri Belleği | 500 grup maks. (Darbe sürelerine göre 32 ~ 1) |
| Büyük ekran | nokta vuruşlu LCD, 128 * 64 nokta |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Görüntülemek | LCD |
| Değer göstergesi | ortalama değer, maksimum değer, minimum değer, standart sapma değeri |
| Veri Belleği | 10 grup, toplamda 500 veri |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| doğruluk | ± [(1 ~ 2)% H + 1] um |
| Ekran değeri | Hem kalınlık hem de ağırlık ölçümlerini doğrudan görüntüleyin |
| Arayüz | İletişim için mini-USB arayüzü |
| Çevrimiçi test | İsteğe bağlı |
| A/B taraması | A tarama ve B tarama ekranının eşleştirilmesi |
|---|---|
| Video kamera | Dahil |
| İncelemek, bulmak | elektromanyetik ultrasonik kalınlık probu |
| Uzaktan kumanda | Tarama yönünü kontrol etmek için uzaktan kumanda sistemi ve tarama yönü önceden ayarlanabilir |
| Prensip | Elektromanyetik ultrasonik EMAT |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |