| Ölçüm teknolojisi | girdap akımı |
|---|---|
| çalışma frekansı | 60KHz,240KHz |
| ekran | 240X320 piksel TFT-LCD |
| L*B*H | 180*80*30 mm |
| Ağırlık | 260g |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Kullanım | NDT Testi |
| Ürün adı | Akıllı dijital çok frekanslı girdap akım dedektörü |
| Güç kaynağı | AC 220V / 110V 50 / 60Hz |
| Uygulama | Otomobil, havacılık parçaları test, otomatik test hattı eşleme, laboratuvar araştırma, vb |
| Standards | JB/T 10658 and EN1711 |
|---|---|
| Battery | lithium polymer batteries, 5.5hours continuous working time |
| Frequency Range | from 64Hz to 5MHz, adjustable |
| Gain Range | 0~90 dB, adjustable in step of 0.5 dB |
| Phase Rotation | 0~360 , adjustable in step of 1 |
| Algılama kanalı | 1-4 (gerektiği gibi ölçeklenebilir) |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 5 Hz ~ 12 MHz, sürekli ayarlanabilir, 2-4 bağımsız seçilebilir frekans, çoklu karıştırma ünitesi |
| Ayarlanabilir algılama aralığı | maksimum ölçüm: 10 ~ 10000, adım 1 |
| Kazanç aralığı | 0.0dB ~ 99.0dB sürekli ayarlanabilir, adım: 0.1dB |
| Cevapsız oranı | ≤% 0, yanlış pozitif oran (yanlışlıkla uygunsuz nitelikte ürün olarak değerlendirilmiş) |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz |
| Ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| ağırlık | 500g |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz |
| Ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| ağırlık | 500g |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Kullanım | NDT Testi |
| Ürün adı | Akıllı dijital çok frekanslı girdap akım dedektörü |
| Güç kaynağı | AC 220V / 110V 50 / 60Hz |
| Uygulama | Nükleer enerji, petrol, kimya, metalurji, üniversite öğretimi, otomobil parçaları imalatı, otomasyon |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | Direnç: 0.01µΩ • m ~ 2.5µΩ • m, İletkenlik: 0.4MS / m ~ 100MS / m% 0.69 IACS ~% 172 IACS, Direnç: 0. |
| Görüntüle | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| boyut | 285 (G) * 158 (Y) * 120 (D) mm |
| ağırlık | Ana bilgisayar : 2.2kg Portatif ölçüm fikstürü : 1kg |
| Hassas kazanç | 0,5dB adımlarla 0dB'den 48dB'ye |
|---|---|
| Sıklık | 2 bağımsız olarak seçilebilir frekans |
| Kanal | 2 bağımsız kanal |
| Akü | Düşük güç, 10 saatten fazla sürekli çalışma süresi |
| Ürün Adı | Girdap Akımı Dedektörü |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | Havacılık endüstrisi standardı için 60KHz, sac metal tespiti için 500KHz |
| Ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| ağırlık | 500g |