| Makina ağırlığı | 2,0kg |
|---|---|
| Prob tipi | Diferansiyel, Mutlak, DP, Çevreleyen Bobin, Kalem, düz, sektör, Dizi vb. |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 55 ℃ |
| Denge | Hızlı Dijital/analog Elektronik Terazi |
| Faz | 0.1 adımda 0-359 |
| Faz | 0.1 adımda 0-359 |
|---|---|
| standartlar | ASTM,JB/T4730.6-2005,DLT 883-2004 vb. |
| Denge | Hızlı Dijital/analog Elektronik Terazi |
| Makine Boyutu | 290mm X 210mm X 42.5mm |
| Kazanç Oranı (Y/ | 0.1-10 |
| Screen Display | Real-time Strip Chart,impedance Plane ,tube Sheet Display |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 2 Frequencies Per Channel With 64Hz-5MHz For ECT,5Hz-5KHz For RFT |
| Channel | 2 Channels |
| Machine size | 290mm X 210mm X 42.5mm |
| Bağımsız Algılama Frekansı | Toplamda 2 |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 10 Hz ~ 10 MHz , Adım 1 Hz |
| Kazanç | 0 dB ~ 99 dB , Adım 0,1 dB |
| Aşama | 0 ~ 359 ° , Adım 1 Deg , esnek faz dönüşü |
| Akıllı Karıştırma Ünitesi | Toplamda 1 |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | Direnç: 0.01µΩ • m ~ 2.5µΩ • m, İletkenlik: 0.4MS / m ~ 100MS / m% 0.69 IACS ~% 172 IACS, Direnç: 0. |
| Görüntüle | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| boyut | 285 (G) * 158 (Y) * 120 (D) mm |
| ağırlık | Ana bilgisayar : 2.2kg Portatif ölçüm fikstürü : 1kg |
| Algılama kanalı | 1-4 (model konfigürasyonuna bağlı olarak) |
|---|---|
| Frekans aralığı | 10 Hz-10 MHz, continuously adjustable, up to 2 simultaneous detection, can be limited mixing; |
| Muayene ve işaretleme doğruluğu | ≤ ± 50mm |
| kazanç aralığı | 0.0 ~ 99.0 dB sürekli ayarlanabilir, adım: 0.1 |
| Kaçırılan oran | ≤ %0, yanlış değerlendirme oranı (uygun olmayan ürünleri belirlemek için hatalı olarak nitelendirile |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | Direnç: 0.01µΩ • m ~ 2.5µΩ • m, İletkenlik: 0.4MS / m ~ 100MS / m% 0.69 IACS ~% 172 IACS, Direnç: 0. |
| Görüntüle | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| boyut | 285 (G) * 158 (Y) * 120 (D) mm |
| ağırlık | Ana bilgisayar : 2.2kg Portatif ölçüm fikstürü : 1kg |
| Arka Plan Koordinatı | Dikdörtgen Koordinat, Kutupsal Koordinat |
|---|---|
| Tüp Sayfası Eşleme | Tüp sayfası eşlemesi, gerçek tüp düzenine göre çizilir ve test sonucu farklı renklerle işaretlenir |
| Empedans Görüntüleme Modu | Nokta, Çizgi, Otomatik |
| Pil | Dahili Lityum Pil (14.8V,5.7AH), Bir Kerelik Şarjdan Sonra 10 Saatlik Uzun Çalışma Süresi |
| bildiri | Farklı Formatta Otomatik Rapor Oluşturma |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz, 120khz |
| Ekran | 240X320 piksel TFT-LCD |
| L * B * H | 180 * 90 * 40 mm |
| ağırlık | 300 GRAM |
| Tüp Sayfası Eşleme | Tüp sayfası eşlemesi, gerçek tüp düzenine göre çizilir ve test sonucu farklı renklerle işaretlenir |
|---|---|
| Pil | Dahili Lityum Pil (14.8V,5.7AH), Bir Kerelik Şarjdan Sonra 10 Saatlik Uzun Çalışma Süresi |
| bildiri | Farklı Formatta Otomatik Rapor Oluşturma |
| Alarm çıkışı | Triode OC Kapılı Bir Donanım Alarm Çıkışı |
| Sürücü Gerilim Seviyesi | 1-8 Seviye |