| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz, 240KHz |
| Ekran | 240X320 piksel TFT-LCD |
| Ölçüm aralığı | % 6,9-110 IACS (4-64MS / m) |
| L * B * H | 180 * 80 * 35 mm |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | Direnç: 0.01µΩ • m ~ 2.5µΩ • m, İletkenlik: 0.4MS / m ~ 100MS / m% 0.69 IACS ~% 172 IACS, Direnç: 0. |
| Görüntüle | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| boyut | 285 (G) * 158 (Y) * 120 (D) mm |
| ağırlık | Ana bilgisayar : 2.2kg Portatif ölçüm fikstürü : 1kg |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | Direnç: 0.01µΩ • m ~ 2.5µΩ • m, İletkenlik: 0.4MS / m ~ 100MS / m% 0.69 IACS ~% 172 IACS, Direnç: 0. |
| Görüntüle | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| boyut | 285 (G) * 158 (Y) * 120 (D) mm |
| ağırlık | Ana bilgisayar : 2.2kg Portatif ölçüm fikstürü : 1kg |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | Direnç: 0.01µΩ • m ~ 2.5µΩ • m, İletkenlik: 0.4MS / m ~ 100MS / m% 0.69 IACS ~% 172 IACS, Direnç: 0. |
| Görüntüle | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| boyut | 285 (G) * 158 (Y) * 120 (D) mm |
| ağırlık | Ana bilgisayar : 2.2kg Portatif ölçüm fikstürü : 1kg |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Sapma | ±(1~3)%H±1μm, |
| Veri arayüzü | bluetooth 2.0 kablosuz |
| Görüntülemek | 2.4 inç renkli ekran |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Görüntülemek | LCD |
| Değer göstergesi | ortalama değer, maksimum değer, minimum değer, standart sapma değeri |
| Veri Belleği | 10 grup, toplamda 500 veri |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Sapma | ±(1~3)%H±1μm, |
| Veri arayüzü | bluetooth 2.0 kablosuz |
| Görüntülemek | 2.4 inç renkli ekran |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Renk | turuncu |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |