| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz, 120khz |
| Ekran | 240X320 piksel TFT-LCD |
| L * B * H | 180 * 90 * 40 mm |
| ağırlık | 300 GRAM |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz, 120khz |
| Ekran | 240X320 piksel TFT-LCD |
| L * B * H | 180 * 90 * 40 mm |
| Ölçüm aralığı | % 6,9 IACS -% 110 IACS (4,0MS / m - 64MS / m) |
| Ölçüm teknolojisi | girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | 60Khz |
| ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arkadan aydınlatmalı tasarım |
| L*B*H | 220*95*55mm |
| Hafıza | 4000 grup verisi |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz |
| Ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| Hafıza | 4000 grup |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz |
| Ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| ağırlık | 500g |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz |
| Ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| ağırlık | 500g |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | Havacılık endüstrisi standardı için 60KHz, sac metal tespiti için 500KHz |
| Ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| ağırlık | 500g |
| Ölçüm teknolojisi | girdap akımı |
|---|---|
| çalışma frekansı | 60KHz,120KHz |
| ekran | 240X320 piksel TFT-LCD |
| Ölçüm aralığı | %0.5IACS-%110IACS(0.29MS/m-64MS/m) |
| Ayırt edici oran | İletkenlik: %0.01 IACS(MS/m) |
| Ölçüm teknolojisi | girdap akımı |
|---|---|
| çalışma frekansı | 60KHz,120KHz |
| ekran | 240X320 piksel TFT-LCD |
| Ölçüm aralığı | %0.5IACS-%110IACS(0.29MS/m-64MS/m) |
| Ayırt edici oran | İletkenlik: %0.01 IACS(MS/m) |
| Ölçüm teknolojisi | girdap akımı |
|---|---|
| çalışma frekansı | 60KHz,240KHz |
| ekran | 240X320 piksel TFT-LCD |
| L*B*H | 180*80*30 mm |
| Ağırlık | 260g |