| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Modeli | HAP-1 |
|---|---|
| Disk çapı | 220mm |
| Gerilim | 380V, 50Hz |
| Güç | 0.40KW |
| Hız | 50-1400 R / dak |
| Modeli | HAP-2CX |
|---|---|
| Disk çapı | 230mm |
| Gerilim | 220V |
| Güç | 350W |
| Hız | 0-1400r / dakika |
| sertlik ölçeği | İÜ, YG, YB |
|---|---|
| Menzil | 0~100HBa, Miktar 25~150HBW |
| anahtar kelimeler | Alüminyum İçin Taşınabilir Sertlik Test Cihazı |
| Çözünürlük | 0.1HBa |
| Maksimum Tutma | dahil |
| Malzeme | kauçuk, bakır |
|---|---|
| Renk | sarı |
| Bağlayıcı | LEMO ve 3 pimli |
| Ağırlık | 300 gram |
| Uzunluk | 1.5m |
| Ürün adı | Sertlik denetim aygıtları |
|---|---|
| Sertlik ölçeği | HL, HRC, HRB, HRA, HV, HB, HS |
| Standart Darbe Cihazı | D Tipi darbe cihazı |
| Veri Belleği | 500 grup maks. (Darbe sürelerine göre 32 ~ 1) |
| Büyük ekran | nokta vuruşlu LCD, 128 * 64 nokta |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Metal sertlik test cihazı |
| Ölçüm Aralığı | HS (32 ila 100), (80-1042) HV, HB (19 ila 655) |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Malzeme | Metal |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Çelik ve dökme çelik | 90 ~ 646HB |
| Darbe enerjisi | 90mJ |
| Garanti | 12 ay, 1 yıl |
| Renk | siyah |
|---|---|
| Malzeme | sert plastik |
| Bellek | 600 grup verisi |
| Darbe cihazı | 7 tip isteğe bağlı |
| Pil | Şarj edilebilir Li-ion pil |