| Malzeme | ABS |
|---|---|
| parametreler | Ra ,Rz, Rq, Rt, Rp ,Rv, R3z, R3y, Rz(JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry(JIS), Rmax,RPc, Rk, Rpk, Rvk, |
| standartlar | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Görüntülemek | 3.5 inç renkli grafik TFT dokunmatik ekran |
| pil | Dahili lityum iyon şarj edilebilir pil ve şarj kontrol devresi, yüksek kapasite |
| Ölçüm Aralığı | 0-100HA (HD) |
|---|---|
| Ölçüm sapması | <% 1 'H |
| Çözünürlük | 0,1 |
| Çalışma koşulları | 0 ℃ ila 40 ℃ |
| Görüntülenen parametreler | sertlik sonucu, ortalama değer, maks. değer |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| renk | Beyaz |
| Parametreler | Ra, Rz, Rq, Rt, Rp, Rv, R3z, R3y, Rz (JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry (JIS), Rmax, RPc, Rk, Rpk, Rv |
| Standartlar | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Görüntüle | 3,5 inç renkli grafik TFT dokunmatik ekran |
| renk | Beyaz |
|---|---|
| Parametreler | Ra, Rz, Rq, Rt, Rp, Rv, R3z, R3y, Rz (JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry (JIS), Rmax, RPc, Rk, Rpk, Rv |
| Standartlar | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Görüntüle | 3,5 inç renkli grafik TFT dokunmatik ekran |
| pil | Dahili lityum iyon şarj edilebilir pil ve şarj kontrol devresi, yüksek kapasite |
| Kapasite | 0 ~ 100 HD |
|---|---|
| Mevcut test aralığı | 20 ~ 90 HD |
| İpucu inme | 0 ~ 2,5 mm |
| Kontur | 2.5mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| kıyı tipi | YAPMAK |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-100H |
| Boyut | 162x65x38mm |
| Ağırlık | 173g |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| renk | Beyaz |
| Parametreler | Ra, Rz, Rq, Rt, Rp, Rv, R3z, R3y, Rz (JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry (JIS), Rmax, RPc, Rk, Rpk, Rv |
| Standartlar | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Görüntüle | 3,5 inç renkli grafik TFT dokunmatik ekran |
| Ölçüm teknolojisi | girdap akımı |
|---|---|
| çalışma frekansı | 60KHz,120KHz |
| ekran | 240X320 piksel TFT-LCD |
| Ölçüm aralığı | %0.5IACS-%110IACS(0.29MS/m-64MS/m) |
| Ayırt edici oran | İletkenlik: %0.01 IACS(MS/m) |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | Havacılık endüstrisi standardı için 60KHz, sac metal tespiti için 500KHz |
| Ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| ağırlık | 500g |
| Taşlama tekerleği (12.7mm, delik) | 150mm Ultra-ince kesme diski |
|---|---|
| Hız aralığı | 200-1500 dev / dak |
| Giriş Voltajı | tek fazlı 220V , 50 / 60Hz |
| Motor gücü | 125W |
| Genel boyut | 405Lx 405W x 330H mm |