| Ölçüm aralığı | 0-100H |
|---|---|
| Ölçüm sapması | <%1H |
| Çözünürlük | 0.1 |
| Otomatik kapanma | EVET |
| Güç kaynağı | 4x1.5V AAA (UM-4) pil |
| standartlar | DIN53505, ASTMD2240, ISO7619, JISK7215 |
|---|---|
| Görüntülenen parametreler | hardness result, average value, max. sertlik sonucu, ortalama değer, maks. value |
| Çalışma koşulları | 0 ℃ ila 40 ℃ |
| Güç kaynağı | 4x1.5V AAA (UM-4) pil |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Malzeme | Dökme Demir |
|---|---|
| İkiz Rockwell | Düzenli Rockwell ve Rockwell Yüzeysel sertlik |
| Toplam test kuvveti | 147,1N (15kgf), 294,3N (30kgf), 441,3N (45kgf) |
| terazi | HR15N, HR30N, HR45N, HR15T, HR30T, HR45T, HR15W, HR30W, HR45W, HR15X, HR30X, HR45X, HR15Y, HR30Y, HR |
| Tesing yükü | Test kuvveti yük hücresi ve kapalı çevrim kontrol ünitesi tarafından sağlanır |
| Test aralığı | 0-100 HA |
|---|---|
| Mevcut test aralığı | 10-90 HA |
| İnme | 2,5 mm |
| Uç boyutu | 0.79mm |
| Ürün adı | Durometre Kıyı A |
| Test parametresi | 3000kgf, 1500kgf, 1000kgf, 750kgf, 500kgf, 250kgf, 187.5kgf, 100kgf ve 62.5kgf |
|---|---|
| Indenter Çapı | 10mm, 5mm, 2.5mm |
| Ölçüm Aralığı | 3.18HBW ~ 658HBW |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ölçüm Aralığı | 0-100HC |
|---|---|
| Ölçüm sapması | <% 1 'H |
| Çözünürlük | 0,1 |
| Çalışma koşulları | 0 ℃ ila 40 ℃ |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Ölçüm Aralığı | 0-100HD |
|---|---|
| Ölçüm sapması | <% 1 'H |
| Çözünürlük | 0.1 birim |
| Otomatik geçiş | kapalı |
| Tolerans | "100" de ± 0,5 ve "0" da -0 +1 |
| Maksimum test kuvveti | 250kgf |
|---|---|
| Test yükü çözünürlüğü | 0.1kgf ve programlanabilir |
| Minimum algılama çözünürlüğü | 0,2 um |
| Nesnel büyütme | 70X, 140X |
| Test gücü süresi | 1-99 saniye |
| Ölçüm aralığı | HRA 22-88; |
|---|---|
| Ağırlık | 0.3KG |
| Boyutlar | 60X10 |
| sertlik ölçeği | HRA,HBW,HV,HR,HLD,HLG |
| Garanti | 12 ay |