| Malzeme | ABS |
|---|---|
| parametreler | Ra ,Rz, Rq, Rt, Rp ,Rv, R3z, R3y, Rz(JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry(JIS), Rmax,RPc, Rk, Rpk, Rvk, |
| standartlar | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Görüntülemek | 3.5 inç renkli grafik TFT dokunmatik ekran |
| pil | Dahili lityum iyon şarj edilebilir pil ve şarj kontrol devresi, yüksek kapasite |
| Kaplama Yüzey | metal, metal olmayan |
|---|---|
| Kaplama katmanlarının sayısı | tek katman ve birden çok katman |
| Ölçüm aralığı | 0.1 ~ 35μm (Doğruluğun sağlanması koşuluyla daha kalın kaplama da ölçülebilir, hata giderek büyür) |
| Gösterge Hatası | ≤ ±% 10 |
| çözüm | gold, decorative chromium 0.01μm; altın, dekoratif krom 0.01μm; other plating speci |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | Havacılık endüstrisi standardı için 60KHz, sac metal tespiti için 500KHz |
| Ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| ağırlık | 500g |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Ölçüm Aralığı | 0-100HA (HD) |
|---|---|
| Ölçüm sapması | <% 1 'H |
| Çözünürlük | 0,1 |
| Çalışma koşulları | 0 ℃ ila 40 ℃ |
| Görüntülenen parametreler | sertlik sonucu, ortalama değer, maks. değer |
| kıyı tipi | YAPMAK |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-100H |
| Boyut | 162x65x38mm |
| Ağırlık | 173g |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Kaplama substratı | metal, metal olmayan |
|---|---|
| Kaplama katmanlarının sayısı | tek katman ve çoklu katmanlar |
| Ölçüm aralığı | 0.1~35μm (Doğruluk sağlama koşulu altında, daha kalın kaplama da ölçülebilir, hata giderek daha büyü |
| gösterge hatası | ≤±%10 |
| Çözünürlük | gold, decorative chromium 0.01μm; altın, dekoratif krom 0.01μm; other plating speci |
| Ultrasonik | yankı yankı |
|---|---|
| Malzeme | ABS |
| Ölçüm aralığı | Standart Mod: 0,031” – 7,87” (0,8-200,0mm) Thru Kaplama Modu: 0,118” – 0,905” ( 3,0mm-23.0mm) |
| Ürün adı | Ultrasonik duvar kalınlığı ölçer |
| Ağırlık | 160g |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz |
| Ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| ağırlık | 500g |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| doğruluk | ± [(1 ~ 2)% H + 1] um |
| Ekran değeri | Hem kalınlık hem de ağırlık ölçümlerini doğrudan görüntüleyin |
| Arayüz | İletişim için mini-USB arayüzü |
| Çevrimiçi test | İsteğe bağlı |