| Boyut | 204x100x36 (mm) |
|---|---|
| Veri Depolama | 100.000 Kalınlık (100 Grup, Her Grupta 1000), 500 Grup A-scan Dalga Formu ve 500 Grup B-scan Dalga F |
| Akü | 4pcs aa kuru pil |
| Ölçüm Modu | (1) MB-E: The Measurement Mode Based On The Transit Time From The Initial Echo To The First Botto |
| Doğruluk | +/-0.001mm |
| Ağırlık | 310G |
|---|---|
| Veri Depolama | 100.000 Kalınlık (100 Grup, Her Grupta 1000), 500 Grup A-scan Dalga Formu ve 500 Grup B-scan Dalga F |
| Doğruluk | +/-0.001mm |
| Ölçüm aralığı | 0,15 mm – 1800 mm |
| Görüntüle | 3,5" QVGA (320×240) renkli TFT-LCD ekran |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Test aralığı | 0.75〜500m/2.5-25mm kaplama altı |
| Ekran Ölçüm moduay | 2,3 inç renkli ekran |
| Ölçüm Modu | standart standart mod / Penetrasyon kaplama modu / Penetrasyon kaplama modu |
| kalibrasyon | standart blok kalibrasyonu, ses hızı kalibrasyonu, ses hızı bilinen kalınlık ile hesaplanabilir |
| A/B taraması | A tarama ve B tarama ekranının eşleştirilmesi |
|---|---|
| Video kamera | Dahil |
| İncelemek, bulmak | elektromanyetik ultrasonik kalınlık probu |
| Uzaktan kumanda | Tarama yönünü kontrol etmek için uzaktan kumanda sistemi ve tarama yönü önceden ayarlanabilir |
| Prensip | Elektromanyetik ultrasonik EMAT |
| Görüntülemek | LED arka aydınlatmalı 128×64 LCD |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0,75 mm~300,0 mm (0,03 inç~11,8 inç) |
| ses hızı | 1000m/sn~9999m/sn (0.039~0.394in/µsn) |
| Ekran çözünürlüğü | 0,01 mm veya 0,1 mm (100,0 mm'den düşük) 0,1 mm (99.99 mm'den fazla) |
| Kesinlik | ±(0.5%Kalınlık +0.02)mm, Malzemelere ve koşullara bağlıdır |
| kristal | Tek eleman |
|---|---|
| Karar | 0,001 mm |
| Malzeme | ABS |
| Ürün Adı | ut kalınlık ölçer |
| Ağırlık | Piller dahil 210g |
| çalışma prensibi | ULTROSONİK |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0,15 mm – 1800 mm |
| Ses Hızı | 400-19999m/s |
| Görüntülemek | 3,5" QVGA (320×240) renkli TFT-LCD ekran |
| Çözünürlük | 0.1mm、0.01mm、0.001mm(0.01inç、0.001inç、0.0001inç) |