| Maksimum ölçü | 7000-118000 cd / ㎡ |
|---|---|
| Gözlenebilir siyahlık | 2.9-5.0D |
| kararan modu | Kademesiz sürekli karartma kullanımı |
| Işık kaynağı ömrü | 000 100000 saat |
| Renk sıcaklığı | 9000K üstü, pan mavi ışık kaynağı, göz yorgunluğunu azaltabilir |
| Maksimum parlaklık | 205000cd / ㎡ |
|---|---|
| ışık kaynağı | led ışık kaynağı |
| Gözlenebilir siyahlık | 5.0D |
| kararan modu | Kutupsuz sürekli karartma |
| Işık kaynağı ömrü | 00 10000 saat |
| Maksimum parlaklık | 161.000Cd/㎡(500000LUX) |
|---|---|
| ışık kaynağı | LED ışık kaynağı |
| gözlemlenebilir siyahlık | 5.0D |
| karartma modu | Polar olmayan sürekli karartma |
| Işık kaynağı ömrü | ≧10000 saat |
| Film boyutu | 80 × 300mm, 80 × 360mm, 354 × 430mm |
|---|---|
| geliştirme zamanı | 1-6 dakika (ayar aralığı) |
| Tank Hacmi | 7,5 galon geliştirme, 7,5 galon sabitleme, 13 galon yıkama |
| Yıkama kapasitesi | 80 × 360mm film saatte 260 sayfa geliştirebilir (geliştirme süresi: 2 dakika) |
| Geliştirme sıcaklığı | 20 ila 40 derece arasında ayarlanabilir |
| Maksimum parlaklık | Büyük pencere>176000cd/m2, Vurgu penceresi>600000cd/m2 |
|---|---|
| Işık kaynağı | Cree Highlight SMD LED ışık kaynağı |
| gözlemlenebilir siyahlık | 5.0D |
| Karartma Modu | Kapasitif dokunmatik dimmer |
| izleyici açısı | Açı ayarlanabilir |
| Parlaklık | 180.000 cd / m2 |
|---|---|
| Pencere boyutu | 200x60mm |
| boyut | 470 × 120 × 70 mm |
| ağırlık | 1.5kgs |
| Voltaj | 220 VAC +/-% 20 50 ~ 60HZ |
| Boyutlar (G x Y x D) | 495 × 430mm |
|---|---|
| Pencere boyutu | 360 × 430mm (14x17 inç) |
| Lamba kaynağı | Renkli led |
| Güç kaynağı | ≥200W |
| Karanlık | 2.9-5.0D |
| Boyutlar (G x Y x D) | 495 × 430mm |
|---|---|
| Pencere boyutu | 300 x 70 mm |
| Lamba kaynağı | Renkli led |
| Güç kaynağı | 200W |
| Karanlık | 2.9-3.5D |
| Yerinde | Yerinde taşınabilir dijital görüntüleme denetimi |
|---|---|
| A / D Dönüşümü | 16bit yüksek dinamik aralık |
| çözüm | 120μm piksel, yüksek çözünürlük 4.0lp / mm |
| Görüntü penceresi | 25cmX30cm |
| Sintilatör | CsI: TI veya GOS |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |