| Filmin boyutu | 8 x 10 cm ila 43 cm genişliğinde |
|---|---|
| Çalışma süresi | 7 dakika 23 dakika |
| Giriş hızı | 322 ~ 92 mm / dak |
| Hacim (uzun * genişlik * yükseklik) | 100 x 70 x 64 cm (stent 106 cm dahil) |
| Ağırlık | 85 kg (sıvı olmadan tank) 115 kg (su ile doldurulmuş) |
| Dikey doğrusallık hatası | ≤3 % |
|---|---|
| zayıflatıcı hatası | Her 12 ±1dB'de bir |
| Dinamik Aralık | ≥32 dB |
| Elektriksel gürültü seviyesi | ≤10(frekans bandı:1~5MHz)% |
| Kusur algılama hassasiyet marjı | ≥65(2.5Z20N probu)dB |
| Dedektör aralığının etkili görüntüleme alanı | 150 × 180 mm |
|---|---|
| Piksel matrisi | X 1024 1280 |
| Işın enerjisi (statik KV değeri) | 40 ~ 300kv |
| Işın enerjisi alındı | 320kV |
| Sürekli çalışma süresi | 10 saatten fazla |