| Variety of display | impedance, time base (A scan、B scan、C scan) |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 50 Hz~10 MHz |
| Probe drive (motivation) Level | 1-16 |
| Gain ratio | (X/Y)0.1~10.0 |
| Tüp Sayfası Eşleme | Tüp sayfası eşlemesi, gerçek tüp düzenine göre çizilir ve test sonucu farklı renklerle işaretlenir |
|---|---|
| Pil | Dahili Lityum Pil (14.8V,5.7AH), Bir Kerelik Şarjdan Sonra 10 Saatlik Uzun Çalışma Süresi |
| bildiri | Farklı Formatta Otomatik Rapor Oluşturma |
| Alarm çıkışı | Triode OC Kapılı Bir Donanım Alarm Çıkışı |
| Sürücü Gerilim Seviyesi | 1-8 Seviye |
| Makina ağırlığı | 2,0kg |
|---|---|
| Prob tipi | Diferansiyel, Mutlak, DP, Çevreleyen Bobin, Kalem, düz, sektör, Dizi vb. |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 55 ℃ |
| Denge | Hızlı Dijital/analog Elektronik Terazi |
| Faz | 0.1 adımda 0-359 |
| Algılama kanalı | 1-4 (model konfigürasyonuna bağlı olarak) |
|---|---|
| Frekans aralığı | 10 Hz-10 MHz, continuously adjustable, up to 2 simultaneous detection, can be limited mixing; |
| Muayene ve işaretleme doğruluğu | ≤ ± 50mm |
| kazanç aralığı | 0.0 ~ 99.0 dB sürekli ayarlanabilir, adım: 0.1 |
| Kaçırılan oran | ≤ %0, yanlış değerlendirme oranı (uygun olmayan ürünleri belirlemek için hatalı olarak nitelendirile |
| Algılama kanalı | 1-4 (model konfigürasyonuna bağlı olarak) |
|---|---|
| Frekans aralığı | 10 Hz-10 MHz, continuously adjustable, up to 2 simultaneous detection, can be limited mixing; |
| Muayene ve işaretleme doğruluğu | ≤ ± 50mm |
| kazanç aralığı | 0.0 ~ 99.0 dB sürekli ayarlanabilir, adım: 0.1 |
| Kaçırılan oran | ≤ %0, yanlış değerlendirme oranı (uygun olmayan ürünleri belirlemek için hatalı olarak nitelendirile |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Malzeme | Alüminyum 7075, karbon çeliği, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Standart | ISO2400-1972 ISO2400 2012 |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Ürün adı | Sertlik denetim aygıtları |
|---|---|
| Sertlik ölçeği | HL, HRC, HRB, HRA, HV, HB, HS |
| Standart Darbe Cihazı | D Tipi darbe cihazı |
| Veri Belleği | 500 grup maks. (Darbe sürelerine göre 32 ~ 1) |
| Büyük ekran | nokta vuruşlu LCD, 128 * 64 nokta |
| Prensip | manyetik indüksiyon (F) ve girdap akımı (N) |
|---|---|
| Ölçüm modu | Tek ve sürekli |
| USB çıkışı | İsteğe bağlı |
| Bluetooth | İsteğe bağlı |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |