| Güç kaynağı | 110V ~ 220V , dahili şarj edilebilir lityum pil 8000MAH |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° ~ 60 ° C |
| Standart sistem | Kartezyen koordinatlar, kutupsal koordinatlar |
| Enstrüman boyutları | 250 MM x 200 MM x 85 MM , Ağırlık : 2.0 KG |
| Görüntüleme | dalga formu, değer, böylece bir bakışta |
| Faz | 0.1 adımda 0-359 |
|---|---|
| standartlar | ASTM,JB/T4730.6-2005,DLT 883-2004 vb. |
| Denge | Hızlı Dijital/analog Elektronik Terazi |
| Makine Boyutu | 290mm X 210mm X 42.5mm |
| Kazanç Oranı (Y/ | 0.1-10 |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz, 240KHz |
| Ekran | 240X320 piksel TFT-LCD |
| Ölçüm aralığı | % 6,9-110 IACS (4-64MS / m) |
| L * B * H | 180 * 80 * 35 mm |
| Hassas kazanç | 0,5dB adımlarla 0dB'den 48dB'ye |
|---|---|
| Sıklık | 2 bağımsız olarak seçilebilir frekans |
| Kanal | 2 bağımsız kanal |
| Akü | Düşük güç, 10 saatten fazla sürekli çalışma süresi |
| Ürün Adı | Girdap Akımı Dedektörü |
| Screen Display | Real-time Strip Chart,impedance Plane ,tube Sheet Display |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 2 Frequencies Per Channel With 64Hz-5MHz For ECT,5Hz-5KHz For RFT |
| Channel | 2 Channels |
| Machine size | 290mm X 210mm X 42.5mm |
| Bağımsız Algılama Frekansı | Toplamda 2 |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 10 Hz ~ 10 MHz , Adım 1 Hz |
| Kazanç | 0 dB ~ 99 dB , Adım 0,1 dB |
| Aşama | 0 ~ 359 ° , Adım 1 Deg , esnek faz dönüşü |
| Akıllı Karıştırma Ünitesi | Toplamda 1 |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | Direnç: 0.01µΩ • m ~ 2.5µΩ • m, İletkenlik: 0.4MS / m ~ 100MS / m% 0.69 IACS ~% 172 IACS, Direnç: 0. |
| Görüntüle | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| boyut | 285 (G) * 158 (Y) * 120 (D) mm |
| ağırlık | Ana bilgisayar : 2.2kg Portatif ölçüm fikstürü : 1kg |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | Direnç: 0.01µΩ • m ~ 2.5µΩ • m, İletkenlik: 0.4MS / m ~ 100MS / m% 0.69 IACS ~% 172 IACS, Direnç: 0. |
| Görüntüle | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| boyut | 285 (G) * 158 (Y) * 120 (D) mm |
| ağırlık | Ana bilgisayar : 2.2kg Portatif ölçüm fikstürü : 1kg |
| Arka Plan Koordinatı | Dikdörtgen Koordinat, Kutupsal Koordinat |
|---|---|
| Tüp Sayfası Eşleme | Tüp sayfası eşlemesi, gerçek tüp düzenine göre çizilir ve test sonucu farklı renklerle işaretlenir |
| Empedans Görüntüleme Modu | Nokta, Çizgi, Otomatik |
| Pil | Dahili Lityum Pil (14.8V,5.7AH), Bir Kerelik Şarjdan Sonra 10 Saatlik Uzun Çalışma Süresi |
| bildiri | Farklı Formatta Otomatik Rapor Oluşturma |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz, 120khz |
| Ekran | 240X320 piksel TFT-LCD |
| L * B * H | 180 * 90 * 40 mm |
| ağırlık | 300 GRAM |