| Algılama kanalı | 1-4 (model yapılandırmasına bağlı olarak) |
|---|---|
| Frekans aralığı | 10 Hz-10 MHz, adım boyutu: 1 / 5 / 10 |
| kazanç aralığı | Donanım Kazancı:0-40 dB, min adım 0,1 dB, yazılım Kazancı:0-99 dB, min adım 0,1 dB |
| PBüyük ekran | 10,4 inç renkli LCD |
| Frekans numarası | çift |
| Güç kaynağı | 110V ~ 220V , dahili şarj edilebilir lityum pil 8000MAH |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° ~ 60 ° C |
| Standart sistem | Kartezyen koordinatlar, kutupsal koordinatlar |
| Enstrüman boyutları | 250 MM x 200 MM x 85 MM , Ağırlık : 2.0 KG |
| Görüntüleme | dalga formu, değer, böylece bir bakışta |
| Bağımsız Algılama Frekansı | Toplamda 2 |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 10 Hz ~ 10 MHz , Adım 1 Hz |
| Kazanç | 0 dB ~ 99 dB , Adım 0,1 dB |
| Aşama | 0 ~ 359 ° , Adım 1 Deg , esnek faz dönüşü |
| Akıllı Karıştırma Ünitesi | Toplamda 1 |