| Dedektör aralığı | 0.05mm~10mm |
|---|---|
| Çıkış Voltajı | 0,6KV~35KV |
| Görüntüle | LCD Ekranı |
| Ağırlık | 2.2KG |
| Boyut | 220x130x88mm |
| Ölçüm aralığı | 0,03 mm-11,3 mm |
|---|---|
| Çıkış Voltajı | 0,5KV-7KV (HD-106A) 6KV-35KV (HD-106B) 0,5-36KV (HD-106C) |
| Görüntülemek | LCD EKRAN |
| yeniden düzenleme | ±100V |
| ana bilgisayar kabuğu | Metal |
| Ölçüm aralığı | 0,03 mm-11,3 mm |
|---|---|
| Çıkış Voltajı | 0,5KV-7KV (HD-106A) 6KV-35KV (HD-106B) 0,5-36KV (HD-106C) |
| Görüntülemek | LCD EKRAN |
| yeniden düzenleme | ±100V |
| ana bilgisayar kabuğu | Metal |
| Görüntüle | LCD |
|---|---|
| algılama aralığı | 30um ~ 1 mm |
| Çıktı aralığı | 600-8000V |
| DC güç kaynağı | 12V |
| ağırlık | 2.2kg |
| Dedektör aralığı | 0.05mm~10mm |
|---|---|
| Çıkış Voltajı | 0,6KV~30KV |
| Görüntüle | LCD Ekranı |
| Ağırlık | 2.2KG |
| Boyut | 130*88*220mm |
| Ölçüm aralığı | 0.03-10.mm (Epoksi kömür katranı zift 、 Petrol asfalt ortamı) |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 0.5-35KV |
| Görüntüle | LCD |
| tüketim | <5w |
| Ana bilgisayar kabuğu | Alüminyum kutu |
| Ölçüm aralığı | 0,03 mm-1,7 mm (HD-106A) 1,4 mm-11,3 mm (HD-106B) 0,03 mm-11,3 mm (HD-106C) |
|---|---|
| Çıkış Voltajı | 0,5KV-7KV (HD-106A) 6KV-35KV (HD-106B) 0,5-36KV (HD-106C) |
| Görüntülemek | LCD ekran, 3 hane |
| yeniden düzenleme | ±100V |
| ana bilgisayar kabuğu | Metal |